דלתות פולימר – למה הן עדיפות?

מאז הייצור של דלתות אשר היו עשויות מעץ מלא חלף לו הרבה מאוד זמן, ונכון להיום ישנו שימוש מוגבר בכל מיני חומרים אשר באו להחליף את העץ ולהוריד את השימוש בו בצורה ששומרת על הסביבה ומנצלת כמה שיותר חומרים קיימים שאיתם ניתן לייצר די הרבה. בתחום של הדלתות התווספו להם דלתות מסוג פולימר, ועם הדלתות הללו נוצרה העדפה מאוד בולטת של הצרכנים לחומר שפשוט נותן להם יותר.

דלת מעולה בעלות קטנה

DecoLux מסבירים כי הייחודיות של דלתות מסוג פולימר הוא בעלות שלהן. מכיוון שהן עשויות מחומר שאינו עולה הרבה כסף כולל העלות של הייצור עצמו, המחיר הזול הזה ממשיך אל הלקוחות ולא פוסח עליהם, בצורה של עלות עבור דלת פנים שהיא נמוכה בצורה משמעותית מכל יתר הדלתות. משמע שכל צרכן יכול לבחור לעצמו את דלת הפנים שתהיה בטווח של התקציב שלו ולא תביא אותו אל עבר הוצאה כספית שהיא גבוהה מידי ולא תמיד מצדיקה את המחיר אשר שולם. החומר הפולימרי הוא כזה שמביא לייצור של דלתות פנים בעלות איכות גבוהה, וכל זה נעשה מבלי לפגוע גם בצרכן שמעוניין לקבל איכות  ועמידות גבוהה בתשלום שאינו מופרז.

מבחר רחב של עיצובים

דלתות פולימר הן כאלה שיכולות להגיע עם מבחר רחב של עיצובים. יש דלת שמגיעה עם גימור שלייפ לק בגווני לבן מבריק, דלת אשר מגיעה בגימור דומה עם חריטות של פסים למראה יוקרתי ומסוגנן, וזו יכולה להיות דלת בגימור שלייפ לק לבן עם שילוב של זכוכית טריפלקס חלבית לגובה שאיתה תמיד יכולים לקבל אור בצורה יותר גדולה לחדר וגם לראות האם יש שם מישהו בצורה נוחה.

עמידות גבוהה במיוחד

מעבר לחשיבות של גימור של צבע אשר נעשה בתנור בארבע שכבות לשם שמירה על הצביעה לתקופה ארוכה, גוף של דלתות פולימר הוא כזה אשר מורכב ממאה אחוז WPC שיוצר למעשה את אותה העמידות הגבוהה מפני מים ומפני מזיקים שאוהבים לשהות בדלתות של חדרים. אדם שכבר נתקל בבעיות כאלה בעבר, יעדיף לבחור דלת פולימר כדי שלא להיתקל בכזה נושא מורכב.

Published
Categorized as Main