איך להתאמן עם שק אגרוף?

שקי אגרוף מגיעים בגדלים וצורות שונות כולם יכולים להשתמש בשקי אגרוף גם כאלו שמתחילים וגם מתקדמים על מנת לבצע ספורט בדרך קלה וזולה. 

שק אגרוף הוא שק העשוי מבד ממולא בחומר קשיח השק נועד לחזק את השרירים וסיבולת הגוף שלכם ולא נועד לצרכים אחרים. שק אגרוף היא דרך מעולה לשחרר מרץ בצורה מתונה מבלי לפגוע באף אחד . 

אם רכשתם שק אגרוף כדאי לכם ללמוד איך להתאמן עם שק אגרוף: 

האימון בשק נקרא אימון בסיבובים כאשר בשלב הראשון הוא מתחיל  8-10 פעמים במספר דקות ובהמשך הוא מתקדם. 

סגנון חופשי המזכיר קרב עם צל: 

יש לנוע בסיבובים מול השק ולתת מכות בעוצמות משתנות בשק יש לנסות מספר של שילובים שונים כמו: מכות בצד או מכות באמצע חשוב לא לשכוח לשמור על ההגנה שלכם יש לדמיין כי אתם נפגעים על ידי אדם מסוים ועליכם להתגונן מפניו. 

עבודה לפי תוכנית אימונים קבועה: 

על מנת לבצע את תוכנית האימונים הזו יש צורך לשכור את השירותים של המאמן. המאמן מכיר את החוזקות והחולשות שלכם ויודע בדיוק איפה אתם יכולים להתאמן עבודה כזאת יכולה להיות על פי אלגוריתם מסוים. למתחילים או ילדים ניתן להתאים אימון שק איגרוף ייעודי עבורם.

עבודה בסגנון חופשי: 

בסגנון  זה כי כל אדם יכול להתאמן  אין בו תרגילים מורכבים חשוב מאד להבין כי על האדם להתאמן ולתת מכות לשק אגרוף עומד או שק אגרוף מקצועי רק עד מתי שהוא מרגיש עייף במיוחד לאחר מכן עליו להפסיק.

הסיבות הללו הן ההסבר לכך: 

הטכניקה לא תהיה ברמה גבוהה לאחר האימון אם תהיו עייפים מידי

אם בכל זאת אתם עייפים ומעוניינים להתאמן כדאי לכם לתת יותר מכות ולהיות בעמדת הגנה כדאי לכם לחקות מתאגרפים בקרב שנלחמו גם כשהיו עייפים ולחקות את הטכניקה שלהם.

Published
Categorized as Main