למה המעבד דיבור SONNET הכי טוב?

לקויי שמיעה נהנים כיום מפתרונות מתקדמים מאוד, אלו מאפשרים להם להתגבר על הלקות המשמעותית שלהם ולחיות חיים דומים יותר לאדם בריא בעל חוש שמיעה תקין. אמנם החיים בעידן שלנו גם מאתגרים יותר, שכן כולנו רוצים ושואפים להשיג הישגים ולקצור הצלחות, וזה נכון גם באשר ללקויי שמיעה או כל לקות אחרת. בנוסף לקויי השמיעה כיום צריכים להתמודד עם שמיעה מרחוק – בשיחות טלפוניות אשר אינן מאפשרות קריאת שפתיים, שמיעת שיעורים או סרטים ממערכות שמע וכן הלאה. כמובן שכל האתגרים הללו מחייבים התייחסות רצינית אשר תאפשר בסופו של דבר לכל לקוי שמיעה לשמוע טוב יותר. וזאת כדי לשפר את איכות החיים ולחיות באופן דומה ככל האפשר לאדם בריא בעל שתי אוזניים מתפקדות בשלימות.

מעבד דיבור sonnet

אחד האביזרים הנחוצים עבור לקויי שמיעה הוא מעבד דיבור. מדובר על מערכת השתל שהיא מאפשרת את קליטת הצלילים ואת פיענוחם על ידי המושתל. היות וקליטת צלילים באופן מלאכותי הוא מורכב ועלול להיות מציק עבור המטופל, חשוב לנו מאוד לבחור בשימת לב מרובה את המעבד. כך נוכל להיות בטוחים כי עשינו את המקסימום עבור המושתל. וכי יש לו את מקסימום הנתונים להסתגלות טובה לשימוש עם השתל. ואכן, משאבים רבים משקיעים במעבדות הייצור, וזאת כדי למקסם תוצאות. המטרה המרכזית הינה לספק ללקויי השמיעה מוצרים ייעודיים ויעילים מאוד. כאלו שיוכלו לשמש אותם בצורה הטובה ביותר ולעזור להם לגשר על הלקות שלהם.

יתרונות רבים במוצר מוביל

אין ספק כי מעבד דיבור SONNET הינו מעבד דיבור מתקדם ונוח במיוחד, וכל המומחים ממליצים עליו למטופלים. מדובר על מעבד נוח ומאפשר אשר מספק חווית שימוש נוחה במיוחד לכל לקוי שמיעה.

לייעוץ ופרטים נוספים פנו אלינו עוד היום – מדטכניקה אורתופון.

Published
Categorized as Main