למה דווקא קורס תכנות

אם השתחררתם מהצבא והחלטתם שאתם מעוניינים להשתלב בתעשיית ההייטק או שהחלטתם שאתם מעוניינים לעשות הסבה להייטק ואתם תוהים למה דווקא קורס תכנות, במאמר זה נספק לכם את התשובה המלאה לשאלה.

תכנות הוא ההווה והעתיד 

כי העתיד הוא בתכנות. אנו חיים בעידן דיגיטלי ובכדי שאנשים ייהנו מיישומים, אפליקציות ואתרים חייבים מקצוענים בתחום כתיבת קוד, בדיקת קוד ותחזוקה של הקוד. כלומר, חייבים מתכנתים. משום שמקצוע זה הוא מקצוע חיוני אשר מתפתח בצעדי ענק תמיד יש דרישה אליו, תנאי השכר הם בהתאם, השכר לא נמוך ותמיד יש אפשרויות קידום בתחום. זו הסיבה שרבים בוחרים להירשם אל קורס תכנות. הם מעוניינים להשתלב במקצוע מרתק ומאתגר זה.

קורס תכנות – כולל את כל שצריך לדעת

קורס תכנות כולל את כל שצריך לדעת בתחום התכנות וזאת על מנת להשתלב בעולם ההייטק. כלומר, בוגרי קורס front end, או כל קורס תכנות אחר, יצאו מהקורס עם תעודה ועם תיק עבודות אשר יוכיח למעסיק הפוטנציאלי שהם עסקו בתכנות במהלך הקורס ולא רק למדו על תכנות ויש הבדל משמעותי בין השניים. שהרי יש את התיאוריה ויש את הפרקטיקה וחברות מעוניינות להעסיק את אותם אנשים שיודעים מה הם אמורים לעשות כאשר הם מתקבלים למשרת תכנות במקום העבודה.

קורס תכנות – מתאים גם לחסרי ניסיון

יתרון נוסף של קורס תכנות הוא שאין את תנאי הקבלה של האוניברסיטה, כלומר לא צריך להתחיל ולהתחרות באחרים בכל הקשור אל ממוצע בגרות הכי גבוה וציון פסיכומטרי גבוה. כאן, כל אחד, עם ניסיון בתחום או בלי ניסיון בתחום יכול להגיע למפגש היכרות בו הם יצטרכו להוכיח שיש להם גישה למחשבים וזאת על ידי פתרון אתגר מסוים הקשור אל עולם התכנות. כך צוות הקורס יוכל להחליט האם הם מתאימים לתחום זה. תוכלו לקרוא עוד על עבודה בהייטק ללא תואר באתר קודינג אקדמי.

בהצלחה!

Published
Categorized as Main