מה שרצית לדעת על מטליות מיקרופייבר

מטליות מיקרופייבר הינן המטליות של הדור הבא. בעבר השתמשו רק בסחבות קרועות אשר היו במקור פריטי לבוש שונים. האמת היא, שמדובר היה בסמרטוטים איכותיים שניקו היטב את הדרוש ניקוי, אך המראה שלהן היה דוחה קצת. אולי דוחה מאוד אפילו. כיום, לא ממש צריך להגיע להשתמש בבגדים הקרועים כסחבות, אלא קיימות אלטרנטיבות אחרות ויעילות לא פחות. אחת מהן היא כמו שאמרנו בהתחלה, מטליות מיקרופייבר

מה הן מטליות מיקרופייבר?

מטליות מיקרופייבר עשויות מסיב סינטטי שמקורו מתערובת חומרים אשר כוללת פוליאסטר, פוליאמיד וניילון. תערובת החומרים הזו מהווה בסיס ליצירת חוטים דקיקים או יותר נכון סיבים דקיקים אשר צורת החתך שלהם מזכירה כוכב, אם כי ניתן לראות זאת רק דרך מיקרוסקופ בשל הגודל המזערי שלהם. באמצעות טכנולוגיה מיוחדת המשלבת כימיקלים, חום ופעולה מכנית מדקקים את הסיבים ואורגים אותם למטליות המוכרות לנו כמטליות מיקרופייבר הנמכרות כיום כמעט בכל חנות.

למה משמשות מטליות מיקרופייבר?

מטליות מיקרופייבר משמשות לצרכים רבים. החל מניקוי פשוט הכולל שימוש בחומרי ניקיון סטנדרטיים וכלה בניקוי יסודי יותר שמצריך שימוש בחומרי ניקוי חריפים במיוחד. מטליות מיקרופייבר מיוצרות מבדים רכים במיוחד ועל כן הן מהוות כלי עזר יעיל במיוחד בעת ניקיון ובנוסף, יש להן יכולת ספיגה גבוהה במיוחד של שומנים ומים של עד פי שמונה ממשקלן המקורי.

מה בין מטליות מיקרופייבר ואיכות הסביבה?

מטליות מיקרופייבר אינן מוצר מתכלה והן מיוצרות בטכניקה כזו אשר מאפשרת להשתמש בהן שוב ושוב לאחר כיבוס במכונת כביסה. חשוב לציין, כי יש להרחיק את מטליות המיקרופייבר מאש ומחומרי בעירה מכיוון שאלה עלולות להיות דליקות מאוד ולפלוט גזים רעילים בעת בעירתן בשל היותן מיוצרות על בסיס ניילון ופוליאסטר.

מחפשים מוצרים מתכלים? היכנסו לאתר של רולמרקט

Published
Categorized as Main