רוצים להפחית במשקל? אלו הדיאטות המומלצות

עונת החורף גרמה לכם לאכול יותר, וגם במקביל להתנחם בעובדה שהצלחתם להסתיר את הקילוגרמים העודפים מתחת לשכבות בגדים רבות? אז כעת שהקיץ עוד מעט מגיע הגיע הזמן שתשילו את שכבות הבגדים ותתגאו בגוף החטוב שלכם, זאת באמצעות אימוץ דיאטה איכותית ובריאה שתסייע לכם להוריד במשקל.

לפני שנמליץ על כמה דיאטות מומלצות לתהליך הירידה במשקל, חשוב לציין כי תהליך הירידה יהיה אפקטיבי וגם כיפי יותר אם תשלבו גם פעילות גופנית מתונה שתסייע גם לחזק את הגוף שלכם.

תזונה המבוססת על ירקות ופירות

לירקות ופירות יש המון וויטמינים ומינרלים חיוניים לגוף, וכן הם גם ממש טעימים! תזונה דיאטטית מומלצת וטובה תהיה כזו שתאפשר לכם לשלב בכל ארוחה שאתם אוכלים כמות גדולה של ירקות מכל הסוגים והצבעים, ובין הארוחות לנשנש פירות מתוקים ובריאים כאשר אתם מחליטים לוותר על לחם.

תזונה הכוללת פחמימות מורכבות וחלבון

אלו מבניכם שלא מסוגלים לוותר על אכילת לחם, יוכלו לנסות דיאטה המכילה מזונות ומאכלים עם פחמימות מורכבות בשילוב חלבון מן החי בכמות גבוהה. פחמימות מורכבות מתעכלות בצורה איטית יותר מפחמימות פשוטות, כך שרמת הסוכר שלכם בדם תעלה בצורה מתונה ונכונה ולא תפגע בתהליך הירידה במשקל. כדאי ומומלץ לצרוך פחמימות העשויות מדגן מלא כדי לצרוך כמות גדולה יותר של סיבים תזונתיים, שאלו חיוניים מאוד לתהליך ההצלחה בירידה במשקל.

תזונה דיאטטית עם צריכת אחוזי שומן נמוכים

אפשרות נוספת שתסייע ליהנות מסוגים שונים ומגוונים של מאכלים היא תזונה עם אחוזי שומן נמוכים, כאשר במקרה זה אתם מוותרים לחלוטין על צריכת שומן בכמויות גדולות וכך מסתפקים בגבינות רזות, קטניות, בשר רזה ואפילו לוותר על מוצרים בריאים כמו אבוקדו ושמן זית המכילים אחוזי שומן גבוהים.

Published
Categorized as Main