מה מיוחד בשידות החתלה לתינוקות לעומת שידות רגילות

בתור ברירת מחדל הורים לתינוקות מבצעים רכישה של שידת החתלה שתהיה מוכנה כבר עבור התינוק כאשר ההורים חוזרים אל ביתם ומשוחררים בשמחה רבה מבית היולדות. זה קשה שלא להבחין כי שידה רגילה של מגירות נראית אותו הדבר, אבל שידת החתלה היא כזו שמעניקה שימוש אחר וספציפי מכל יתר השידות.

גודל שמתאים להחתלה של תינוק

תינוק הוא כזה שמגיע בגובה שמתחיל קטן וגדל בצורה מהירה בזמן של שנה. דבר זה אומר כי שידה שאותה רוכשים עבור ההחתלה חייבת להיות בעלת רוחב ואורך מתאימים עבור הפעולה של ההחתלה עם מקום של תזוזה מבלי לסכן את התינוק במצב של התנגשות בקיר או נפילה. כל שידה אחרת לא תתאים מהבחינה הזו ולכן יש ייצור בחנות ר.א ריהוט של שידות עבור החתלה בצורה פרטנית, לפי גדלים שנוחים לכל הורה לפי צרכיו.

גובה ממוצע שנוח לעבודה

כאשר צריכים לבצע את הפעולה של ההחתלה לא רוצים לבצע אותה מבלי להתכופף כל כך, התינוק חייב להיות בגובה הגיוני עבור החתלה שבה הורה יכול לאחוז בצורה נוחה את התינוק לנקות אותו , לחתל אותו ולהלביש אותו בבגד נקי וחדש. שידות מגירה רגילות מגיעות במידה נמוכה מאלה של דירות החתלה או בגובה שהוא גבוה מידי, מכאן נובעת החשיבות של רהיטים בהתאמה אישית.

חלוקה לתאים לנוחיות באחסון

שידות מגירה הן כאלה שמיועדות עבור אחסון של בגדים או פריטי קוסמטיקה, ובשל כך החלוקה שם היא כמעט אינה קיימת וכוללת מגירות רחבות בלבד. לעומת זאת, עבור הורים זה יותר נוח כי שידה תכיל כמה שיותר מגירות בכל מיני גדלים, כך הם יכולים להציב באחת חיתולים, באחרת חומרי הגיינה וטיפול ובנוספת מוצצים ובקבוקים. חלוקה לתאים קטנים מתאימה במיוחד עבור כל אותם הפריטים הקטנטנים של תינוקות, דבר שלא קורה בשידות שאינן שידות החתלה.

אולי יעניין אתכם גם לקראו על יצירת חדרי נוער מעוצבים

מוצר שיהיה בטיחותי ואיכותי

שידה שמיועדת עבור החתלה היא כזו שחייבת להיות מתאימה לתינוק. מה זה אומר בפועל? כי החומר שממנו היא עשויה חייב להיות עץ מלא כדי שזו תחזיק את הפריטים בתוכה וכן תינוק שזז ללא כל בעיה, ומלבד זאת, הצבעים שבהם נעשה שימוש הם לא רעילים ולא מהווים סכנה לתינוקות ופעוטות שסקרנים מאוד.

Published
Categorized as Main