טרמפיסט לעגלה הוא משטח ייעודי הממוקם בחלק האחורי של עגלת התינוק, עליו פעוטות וילדים יכולים לשבת או לעמוד כדי לקבל והוא תמיכה ויציבות במהלך הליכה על העגלה. משטח כזה עוזר להורה בכך שהוא מספק מקום לשים ילד נוסף על העגלה, ולהימנע מהצורך לדחוף ולהיסחב עם שתי עגלות תינוק במקביל. 

המשטח של הטרמפיסט מעוצב בצורה כזו שניתן להצמידו לחלק האחורי של כל סוג של עגלה, והוא מספק תמיכה לידיים שלך ומאפשר לך לדחוף את עגלת התינוק שלך בקלות ועם מתן ביטחון מלא לילדים שנמצאים בה.

היתרונות של משטח טרמפיסט לעגלה

לוח הטרמפיסט שמותקן בעגלה הוא דרך מצוינת לשמור על בטיחות הילדים שלך במהלך ההליכה עם העגלה. הוא מונע מהתינוק ליפול מהעגלה ועוזר לך לעקוב אחריהם בכל עת. טרמפיסט לעגלה הוא דרך מצוינת לשמור על בטיחות ילדכם בזמן שהם נישאים בעגלה. המשטח מחזיק את ילדכם בבטחה במקום, ועוזר לכם להחזיק בו או אפילו לראות אותם אם הם בפינה או מאחורי משהו.

משטח הטרמפיסט לעגלת תינוק היא המצאה חדשה שנועדה לעזור להורים עם העגלה של ילדיהם. זהו לוח הניתן לחיבור שניתן להשתמש בו גם לצורך אחסון פריטים כמו חיתולים, צעצועים ושמיכות. ניתן לומר כי לטרמפיסט יש מגוון שימושים עבור ההורים: 

כך תבחרו את חלק הטרמפיסט לעגלה

הטרמפיסט לעגלה הוא מכשיר המשמש לתמיכה בחלק האחורי של עגלת תינוק. זה עוזר להורה בכך שהוא מספק מקום לשים ילד נוסף בעגלה, ולדחוף אותה בקלות. כדאי לבחור חלק ייעודי שמעוצב בצורה כזו שניתן להצמידו לחלק האחורי של כל סוג של עגלה, מתחבר ומתחבר בקלות, ושיהיה נוח וקל לשימוש.

מגוון מוצרים לאם ולתינוק מחכים לך באתר: http://baby-shark.co.il/