וילות ברמת הגולן המפנקת

רמת הגולן, הריביירה של ישראל, היא המקום לנופש, בה"ה הידיעה. הסביבה ההררית הירוקה והפורחת משובצת עם וילות מרהיבות, גדולות ומרווחות. וילות ברמת הגולן המפנקת מתאימות עד מאוד למשפחות, להורים עם ילדים וכן לכמה קבוצות או למשפחה גדולה במיוחד. לצד הנוף המשגע שבחוץ, וילות ברמת הגולן מאובזרות בכל טוב, כך שמי שלא רוצה לצאת אפילו לדקה, ימצא שלא חסרה תעסוקה. 

פאר ופינוק בעת ובעונה אחת

בשביל חווית נופש באווירה מפוארת, כבר לא חייבים להגיע לקצה העולם. וילות ברמת הגולן משלבות פינוק ופאר, בעת ובעונה אחת. בריכות וג'קוזי, מתקני משחק לילדים, מיטות שיזוף ומערכת ישיבה מפוארות, טלוויזיה גדולה ועוד שפע פינוקים. חלק מהווילות מתאימות אף לעשרה אנשים ויותר. הכל טובל בירק, מטופח, עם מטבחון גדול או מטבח של ממש, עשיר ומאובזר. בחלק מהווילות עמדות "על האש" מאובזרות ומטבח חדיש, שניתן לבשל בו ארוחות כיד המלך. מסעדות הסביבה גם הן פתוחות לקהל ומסבירות פנים. 

כך תתרשמו מהווילות עוד לפני שתגיעו

על מנת להתרשם באמת מהוילות, אפשר להיעזר בחוות דעת של נופשים מהעת האחרונה, אך אפשר גם לראות בעצמכם. חפשו ברשת את התמונות של המקום, של הבריכה, המתקנים, החדרים וכל הפינוקים. לאחר מכן בחרו תאריך, תארזו את עצמכם ואת הילדים והגיעו לפנינת הצפון של ישראל. על פי חוות הדעת של גולשים שבילו בשנה האחרונה בוילות או צימרים בצפון, קיימת הסכמה מלאה. מדובר בנופש משגע, שמתאים מאוד למשפחה הישראלית (כן, גם למפונקים ביותר). וילות ברמת הגולן מפוארות ומרווחות, כמעט תמיד הן ממוקמות בלוקיישן נפלא, עם פרטיות, יחס אישי וכל מה שצריך לחופשה נהדרת. חלק מהוילות מתאימות גם לדתיים וברבות מהן ההשקעה ניכרת בכל הפרטים הכי קטנים.