לימודי איגרוף תאילנדי – למי זה מתאים?

איגרוף תאילנדי הוא, כשמו, אומנות לחימה שפותחה בתאילנד. המקור של אומנות הלחימה הזו הייתה בחצר המלוכה התאילנדי, בימים בהם הדעה הרווחת בקרב בני האצולה התאילנדים הייתה כי איגרוף תאילנדי זו פרקטיקה שמחזקת את הגוף ואת הנפש. מאז זרמו הרבה מים בנהר ואיגרוף תאילנדי הפך לאומנות לחימה מוכרת בכל רחבי העולם. 

ביחס לאומנויות לחימה אחרות מדובר על אומנות לחימה קצת יותר אגרסיבית ומעט יותר חופשית מאומנויות הלחימה האחרות אותן אנחנו מכירים מהמזרח. בדרך כלל הלימודים והאימונים מתבצעים כאשר המתעמלים לובשים מגינים על השיניים ועל איזור החלציים להגנה מפגיעה. מדובר על שיטת לחימה בה יש מעט איסורים באופן יחסי, בעיקר אסור להכות יריב שלא עומד. הספורט הזה נערך בזירה כאשר שניים נלחמים בניהם. הקרב מסתיים כאשר השופט מכריז על מנצח או כאשר אחד הצדדים מגיע לנוקאווט בתום הזמן הקצוב. 

למי מתאים ללמוד איגרוף תאילנדי 

איגרוף תאילנדי, הוא, כאמור, אומנות לחימה יותר אגרסיבית באופן יחסי. מה שהוא מתאים בעיקר למי שמחפשים לא רק אתגר אלא גם את האנדרנלין שאוחז בגוף כאשר מדובר על מה שכמעט מדמה לחימה ממשית. זה נכון שאת האימון ואת השיעורים מלווים אתכם אנשי מקצוע מעולים שתפקידם לשמור על הביטחון שלכם, אבל בכל זאת, מדובר על ספורט בו אפשר להוציא הרבה אנרגיה, לשחרר כעס או מתח שנמצא בגוף. מה שמתאים למי שחווים חיים מלאים בלחץ, מי שסובלים מפחדים כאלו ואחרים, מדובר על כלי מדהים שמאפשר לרבים להחזיר את תחושת השליטה והביטחון העצמי בחזרה אליהם. 

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם 

מתעניינים בקורס איגרוף תאילנדי? אנחנו בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר מתוך הרצון להעניק כלים ממשיים לתלמידים שלנו. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר.

Published
Categorized as Main