איך עושים החזר מס – כל מה שצריך לדעת

שכירים רבים לא מודעים בכלל לכך שהם זכאים לקבל החזר מס שיכול להסתכם לכדי סכומים משמעותיים של אלפי שקלים ולא יודעים איך עושים החזר מס. כדי לעשות החזר מס שכירים צריכים להגיש את טופס 135 עם טופס 106 ביחד עם הנספחים הרלוונטיים שיכולים להשפיע על הזכאות שלכם לקבלת ההחזר.

כאשר מדובר על עצמאים ששילמו מס גבוה מכפי שהיו צריכים, הם רק צריכים להגיש דו״ח שנתי, כלומר טופס 1301 וברשות המיסים יעשו השוואה בין גובה ההכנסות החייבות במס לבין גובה תשלומי המס שנתקבלו עם המקדמות לאורך שנת המס לרשות המיסים.

אתם לא צריכים לעשות את זה לבדכם

בין אם אתם שכירים ובין אם עצמאים, דעו לכם כי אתם יכולים לקצר תהליכים ופשוט להעלות את הטפסים הרלוונטיים לאתר שמעסיק רואה חשבון שיוכל ללוות אתכם בכל התהליך בעבור תשלום סמלי עד שתוכלו לקבל את החזר המס לו אתם זכאים. זה ישתלם לכם הרבה יותר ויוכל להקל עליכם רבות.

אל תנסו להיות תלויים בהגשת הבקשה לבדכם, שכן אם יהיה גורם מקצועי ומנוסה שבקיא בתחום, הוא יוכל לקצר לכם תהליכים ולעשות כל מה שדרוש על מנת שהכול יוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. זה בוודאי יהיה שווה את זה ויאפשר לכם לפעול בצורה חכמה.

עוזרים לכם בהגשת הבקשה להחזר מס

עליכם להבין שכאשר מדובר על האפשרות להגיש בקשה לקבלת החזר מס, אתם יכולים לנסות לעשות הכול בעצמכם ולבסוף אולי להסתבך, אולי לחילופין לבחור באפשרות פשוטה יותר, לפיה תתנו לגורמי מקצוע לעזור לכם ולהוביל לכך שהכול יוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. זה בוודאי יהיה שווה את זה ויאפשר לכם לקבל במהירות את הכסף שמגיע לכם.

לעוד מידע, בקרו באתר של החזרי מס Money Back

Published
Categorized as Main