טונרים למדפסת

כל מדפסת צריכה הזנה קבועה של דיו. אם מדובר במדפסת דיו, הרי שההזנה של הדיו תהיה באמצעות מחסנית דיו למדפסות קומג'ט. אך אם זו מדפסת טונר, הדיו יגיע באמצעות טונר. כך או כך המדפסת חייבת את ההזה של דו שיהיה איכות. כי האיכות היא זו שלמעשה קובעת את התוצאות שיתקבלו מהמדפסת. 

טונרים למדפסת חייבים להיות איכותיים

אז יש כאלה שמבינים כי כל מדפסת חייבת טונרים למדפסת באיכות גבוהה ועל כן הם סבורים שאם הטונר לא יהיה מקורי ומתאים לחברה שמייצרת את המדפסת, אז המדפסת לא תוכל לעבוד היטב וההדפסות לא תהיינה איכותיות. אך האמת היא שכל מי שמברר האם יש צורך דווקא בטונר מקורי, מגיע מהר מאוד למסקנה שיש בהחלט מקום לשקול שימוש בטונר חילופי תואם.

מעניין לגלות כי הטונר החילופי בהחלט מצליח לעמוד במצופה ממנו ואנחנו עדים לכך כי הטונר אכן 'מתנהג' בדיוק כמו הטונר המקורי.

כדאי להחזיק טונר רזרבי

אם מדובר במוסד גדול או מקום ציבורי, ברור שיהיה במלאי טונר רזרבי לכל מקרה אשר בו הטונר ייגמר. אם מדובר במקום בו עושים שימוש נרחב בטונר ובמדפסת, ברור שתהיה תחלופה גבוהה של טונר ויהיה צורך לרכוש מידי פעם טונר חדש.

על מנת שהמקום יוכל לתפקד היטב והם לא ייתקעו בלי טונר, חשוב שיחזיקו ברשותם מלא של טונר על מנת שבכל מצב תמיד יהיה להם מוצא וטונר חילופי.

טונר למדפסת ביתית

גם אנשים שמחזיקים ברשותם מדפסת ביתית, עשויים להזדקק לתחלופה של טונר ולמחסנית שתהיה זמינה עבורם לעת הצורך. ההמלצה היא לקנות טונר שיהיה בבית, טונר שמתאים לסוג המדפסת וייתן את המענה המושלם לעת הצורך.

לסיכום, טונר איכותי לא חייב להיות מקורי אך הוא חייב להתאים למדפסת.

Published
Categorized as Main