5 רעיונות מקוריים של תמונות לחדרי בנים

בעידן הפוסט מודרני שבו הכל פוליטיקלי קורקט, לא תמיד יש הפרדה ברורה בין תמונות לחדרי בנים לבין תמונות לחדרי בנות. יש תמונות רבות שניתן להחשיב כ-״יוניסקס״ כלומר שהן חוצות מגדרים מתאימות לכולם ולכולן. היום הגישה פתוחה יותר מבעבר אך יחד עם זאת, כאשר בוחנים אילו תמונות בדרך כלל יש בחדרים של בנים ניתן לזהות מספר סוגים של תמונות שחוזרים על עצמם במקרים רבים:

תמונות של קבוצת הספורט האהובה

בנים רבים אוהדים קבוצת ספורט אחת לפחות בין אם מדובר במכבי תל אביב או הפועל באר שבע בין אם מדובר בקבוצת כדורגל או קבוצת כדורסל, בנים רבים גדלים על קבוצה מסויימת שאותם מעריצים, בדרך כלל זה בא בירושה מההורים. אחת הדרכים להראות את הערצה זו היא באמצעות תלייה של תמונות של חברי הקבוצה סמל הקבוצה או הצבעוניות שלה על גבי קיר של חדר הילד.

תמונות של סדרות אהובות

בעוד שלא כל הילדים מתחברים לצפייה בספורט לאומי, ניתן לומר צפייה בסדרות טלוויזיה הינה דבר שכיח יותר בקרב ילדים ובני הנוער. רעיון נוסף לתמונות לחדרי בנים היא שימוש של דמויות מתוך סדרה אהובה ויקרה לליבם של הילדים.

תמונות של גיבורי על

בדומה לסדרות, רעיון נוסף שכיח מאוד הוא תלייה של פוסטרים לחדרי ילדים ותמונות לחדרי בנים של גיבורי על בין אם מדובר בסרטים מצויירים אם בין בסרטים אמיתיים כמו סדרת סרטי מארוול, בנים רבים בוחרים לתלות בחדרם תמונות של גיבורי על שאותן מעריצים. בין אם מדובר בדמויות מיתולוגיות כמו סופרמן, באטמן וספיידרמן דמויות או חדשות שזה עתה צצות על גבי מסכי הקולנוע.

תמונות של חיה או של חיות אהובות

רעיון מקורי נוסף של תמונות לחדרי בנים הוא תלייה על הקיר של תמונות לחדרי ילדים המשלבות איור של חיה או חיות אהובות. לכל חיה יש סמל ומשמעות ושימוש בחיות יכולה להכניס משמעות חדשה לחלל החדר של הילד.

פוסטרים של זמר או להקה

בדומה לסדרות, סרטים וקבוצות ספורט, לכל אחד יש זמר או זמרת אחת שאותו הוא מעריץ במיוחד. רעיון מקורי נוסף לתמונות בחדר הילד היא תליה של תמונות של זמר או להקה שהוא מעריץ.

Published
Categorized as Main