רשתות נגד יתושים

רשתות נגד יתושים הם צורך חשוב מאד בכל בית בישראל לאור האקלים הים תיכוני שלנו והימצאותם של יתושים במקומות רבים לאורך כל השנה ובמיוחד בקיץ. לכן אפשר לראות רשתות נגד יתושים בבתים רבים ברחבי ישראל.

התקנה של רשתות נגד יתושים

בעלי נכסים רבים מזמינים טרם הכניסה לבית חדש או מיד לאחר מכן רשתות שקופות נגד יתושים, כיוון שיתושים שנכנסים הביתה מהווים מטרד. הם עוקצים את בני הבית ובמיוחד את הילדים הקטנים. בני הבית מסתובבים עם עקיצות והאנשים הרגישים לכך סובלים מכך מאד. התקנה של רשתות נגד יתושים פותרת את הבעיה באופן כמעט הרמטי ולכן זו פעולה חשובה ביותר.

היתרון של רשתות נגד יתושים הוא בכך שאפשר להתקין אותן בכל מקום. בטכנולוגיה החדשה מאפשרת להתאים אותו לכל צורך. כמו לדוגמה על מסילות בדלתות ובחלונות הזזה, רשת קבועה על חלונות או על שלתות, רשת לדלת כנף, רשת ייעודית לחלון ממ"ד, רשת גלילה ועוד.

ייעוץ בנושא רשתות נגד יתושים

אנשי מקצוע מיומנים שעוסקים בתחום זה, מגיעים לביתם של הלקוחות ובהתאם לצורך שלהם, הם מציעים כמה פתרונות אפקטיביים. בהתאם לסוג של החלון, המידות של הדלת ומיקומה וכל פרט גיאומטרי אחר, הם בוחנים פתרונות הנדסיים בטיב מעולה. רשתות נגד יתושים מסוג זה, מותקנים במקומות רבים והוכיחו את היעילות שלהם ואת חסימת הדרך ליתושים. ראו לדוגמה רשת לדלת כנף!

במקביל לכך חשוב לוודא שאין בחצר, בגינה או בכל מקום אחר בקרבת הבית שלוליות של מים אשר נשארו מהגשם, מברז דולף או מכל סיבה אחרת כיוון שהם משמשים כבריכה עבור היתושים, הם חיים וגם מתרבים שם. לכן יש לטפל בכך וליבש לחלוטין את המקום, לפני שכמות היתושים גדלה באופן משמעותי.

Published
Categorized as Main