ביטוח רפואי לחתולים

חתולי הבית הפכו להיות מזמן חיית הבית האהובה ביותר אצל רבים, שחית בית זו היא חיה נעימה בעל פרווה רכה ועדינה שנעים ללטף אותה ונהנית להתכרבל בזרועות של בני אדם.

מעבר לכך, שנעים לגדל חתול בבית, לעיתים רבות זקוקה לטיפולים רבים שאינם פשוטים כלל, כמו בני האדם. גם אתם מאמינים כי לחתול שלכם מגיע את הטיפול הטוב ביותר, אך במקרה של פציעה או תאונה, כאשר הוא צריך לעבור הליך רפואי, שבניגוד לבני האדם שטיפולים אלו מסופסדים על ידי קופות החולים, אך אם תרכשו ביטוח לרפואי לחתולים, הטיפולים האלו ישולמו על ידי הביטוח.

מה כולל הביטוח לחתולים?

הביטוח הרפואי לחתולים בדומה לפוליסת ביטוח לכלבים כולל כיסוי של תרחישים מסוימים שעלולים לקרות לחתול בדגש על חתול בית נפילה מגובה פציעות תאונות חבטות ועוד הוא כולל כיסוי רפואי ואיכותי של כל הטיפולים והבדיקות הקשורות בחתולי בית.

ניתן למנות את הבדיקות השונות שהביטוח הזה מכסה בדגש לחתולים:

  • בדיקות דם ובדיקות מעבדה
  • מחלות של חתולים כמו סתימה בדרכי השתן וחתולתלת.
  • ניתוחים שונים.
  • הדמיות וצילומים בעת תאונות  שונות או תאונות דרכים
  • כיסוי לבתי חולים וטרינרים בטיפולים מורכבים במיוחד
  • אפשרות מעבר בין וטרינר לווטרינר ללא תוספת תשלום

מה יתרונות הביטוח:

הביטוח נותן שקט נפשי לבעל החתול, שהוא יודע כי החתול שלו בכל מצב יזכה לטיפול איכותי ונאות, על ידי רופאי החיות הטובים בארץ.

טיפולים ללא הביטוח לא היו מכוסים כלל, ועולים כסף רב, אך כאשר ישנו ביטוח מקבלים את התוצאות  הטובות ביותר לטיפול, בזכות ביטוח רפואי לחתולים ולכן כדאי לכם לשלם סכום מועט יחסית בכל חודש על מנת לזכות בהטבות אלו שיכולות לחסוך לכם אלפי שקלים בטיפול בחתול הבית שלכם.

אז למה לעשות ביטוח לחיות מחמד? רוצים לדעת עוד? הכנסו לאתר שלנו עוד היום.

Published
Categorized as Main