פתאום כך, בלי שום הודעה מוקדמת, נפלה עלינו תקופה ייחודית בהיסטוריה. תקופת הקורונה. תקופה בה אנחנו נדרשים להישאר בבית ולא לצאת ממנו, על מנת שלא נידבק ונדביק אחרים. מגבלות התנועה הן יחסית קיצוניות וזה מאלץ אותנו למצוא רעיונות ופתרונות שונים איך להעביר את הזמן שנוצר לנו. 

מי שבין היתר צריך להתמודד עם הבעיה הזאת, הם בני גיל השלישי. ראשית, הם נמצאים בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר, ועל כן, גם במגבלות הקיימות מוטב שהם לא יצאו מהבית או שלא ייצאו לעיתים תכופות, שנית, להבדיל מהצעירים, שרבים מהם עובדים או מבלים עם הילדים שלהם שנמצאים בבית, הרי שבני הגיל השלישי, חלקם הגדול כבר יצא לפנסיה או שאיננו יכול לעבוד מהבית, וכן על פי ההוראות אסור להם להיפגש עם הנכדים שלהם. מה שאומר, כאמור, שעליהם למצוא פתרונות יעילים כיצד להעביר את הזמן, לבד ועם בן או בת הזוג. 

איך אפשר להעביר את הזמן בתקופת הקורונה

ראשית, תמיד אפשר למצוא ספרים או מגזינים שונים לקרוא. אפשר לחזור אל ספרים ישנים ואפשר למצוא דרכים כיצד לקבל ספרים חדשים, כולל מספריות שמבצעות משלוחים לבתים. 

שנית, בגלל הקורונה, הרבה מאוד גורמים מקצועיים, רשמיים ולא רשמיים, החלו להעביר סדנאות והרצאות לגיל השלישי באינטרנט. אפשר להירשם לאתרים שעוסקים בכך, אפשר למצוא ברשתות חברתיות ובאתרים שונים מגוון רחב של הרצאות שמתאימות לבני הגיל השלישי בכל נושא ונושא. 

שלישית, אפשר כמובן להתמכר לסדרה כזו או אחרת. היום להבדיל מבעבר, יש לא מעט פלטפורמות שמספקות תוכניות, סדרות וסרטים. מי שאוהב, לא יתקשה למצוא מגוון רחב שישמש אותו בכל עת, ויעביר לו את הזמן. 

צפו בהרצאות אונליין כאן