איך מתמודדים עם עובש בקירות? 3 טיפים

ישנן לא מעט דרכים להתמודד עם עובש בקירות, אך חשוב לזכור, התמודדות שאינה בדוקה ומקצועית עלולה לגרום לחזרתו של העובש כמה חודשים לאחר מכן ישנן לא מעט דירות בכל רחבי הארץ אשר סובלות מהופעתו של העובש. העובש בקירות הדירה על פי רוב נגרם כתוצאה ישירה של לחות או אף רטיבות של ממש. היווצרותו של העובש גורמת לריח רע באופן תמידי, תחושת מחנק בחלל, קירות מקולפים וכמובן פגיעה ישירה באסתטיקה של החדר. מעבר לכך, העובש יכול לעבור לרהיטים בחדר, מזגן ועוד. הנזקים שהעובש יכול לייצר גדולים במיוחד הן מבחינת נראות הדירה והן מבחינת עלויות התיקונים. לכן, חשוב לדעת להתמודד נכון עם העובש באופן מיידי עם היווצרותו.

הנה לכם כמה דרכים מקצועיות להתמודד עם העובש

אז הנה לכם כמה דרכים מקצועיות אשר מוכיחות את עצמן כיעילות במיוחד. הדרך הראשונה היא לרכוש חומרים מיועדים לקטילת עובש. חומרים אלה על פי רוב יהיו נוזליים לחלוטין ובעזרתם תוכלו לנקות את הקירות הנגועים. ניקיון העובש אינו מצריך מאמץ אך במידה ולא תעשו זאת עם החומרים הנכונים הוא יחזור מהר מאוד. בחרו נכון חומרים מקצועיים ומוכחים לקטילת עובש ועשו בהם שימוש במטרה למגר את התופעה. 

חומרים מיוחדים ומניעת רטיבות
אפשרות נוספת היא לצבוע את הקירות בצבעים מיוחדים אשר כוללים חומרים אנטי בקטריאליים. חומרים אלה מונעים את היווצרותו של העובש מה שיבטיח לכם חלל נקי מעובש לחלוטין. אפשרות זו תצריך מכם התמודדות עם העובש הקיים על ידי חומרים ייעודיים ור לאחר מכן לצבוע את החדר בצבע המיוחד. האפשרות השלישית והבסיסית ביותר היא, למנוע את הרטיבות בחדר בכל דרך. חשוב לוודא שהקירות החיצוניים מצופים בחומר דוחה רטיבות. אם בכל זאת נוצר עובש בקירות המבנה, מומלץ להיכנס לאתר https://mor-nezakim.co.il/ לקבלת פרטים נוספים בנושא.

Published
Categorized as Main