3 רעיונות ליום הולדת בימי ריחוק חברתי

אנו חיים בעולם בו רבים מחברינו ומשפחתנו גרים רחוק, אך עדיין אנו רוצים לחגוג איתם את אבני הדרך הגדולות שלהם. ריכזתי רשימה של רעיונות ליום הולדת ייחודיים וממש כיפיים, כדי להעלות חיוך על פניו של מישהו.

רעיונות ליום הולדת

כולם מאחלים "יום הולדת שמח" על קירות הפייסבוק או לוקחים את זה צעד קדימה עם הודעת טקסט. יש כאלה שעורכים מסיבת יומולדת וכאלה שמסתפקים בכמה ברכות במקום העבודה.. כך או כך, ישנם עוד דרכים יצירתיות לעשות יומולדת.

יום הולדת ביער

יש משהו מיוחד בכל אירוע שעושים אותו מחוץ לבית. אם כבר אירוע מחוץ לבית, וודאי שקודם כל יום הולדת. ואם כבר, אז למה לא באיזו חורשה או ביער הסמוך לבית עם כל החברים הטובים ובני המשפחה.. נראה שזה אחד המקומות היותר מעניינים לערוך בהם מסיבת יום הולדת.

יום הולדת בבית

במיוחד בזמן הקורונה, נראה שהמקום האידיאלי לערוך בו ימי הולדת הוא דווקא בבית או במקום מצומצם שאי אפשר להידבק בו בקורונה. גם מבחינת הנוחות, הבית הוא המקום האידיאלי ביותר לערוך בו שמחות ואירועים קטנים.

יש אנשים שהופכים עולמות בדרך לחגיגה כזו או אחרת לאחד הילדים שלהם, שלא לדבר על יום הולדת. אני ממליץ לכל מי שחוגג יומולדת לעשות את זה במקום צנוע ופשוט, כך לילד או לילדה החוגגים, יהיה בוודאי נוח יותר מהסיטואציה.

יום כיף בבריכה

כשאומרים בריכה, במיוחד לדור הצעיר שבינינו, העיניים זוהרות והאדרנלין מתחיל לפעול ולעשות שמות בגוף. אין כמו לעשות יומולדת בבריכה יחד עם כל החברים ובני המשפחה. הבריכה היא תמיד מקום יותר שמח לחברים ולאורחים שכן היא גורמת לתחושת ים וחופש – גם אם היא נמצאת ממש בחצר האחורית של הבית.

איך מארגנים יומולדת?

זה מאוד תלוי מה ואיך ולמי אתם רוצים לעשות את החגיגה. מה שכן ניתן לומר שעריכת ימי הולדת היא מהפשוטות לארגון מכל אירועי החיים ואפשר גם להכין מצגת ליום הולדת. ההכנות הם קלילים מאוד, לא מצריכים הוצאות גדולות ומאוד נוחות וקלות לביצוע.

Published
Categorized as Main