כיצד מבצעים איתור נזילות בבתים?

נזילות בבית זאת אחת הצרות המפחידות ביותר וזאת לאור הקושי האיתור מקור הנזילות. אנשי מקצוע משתמשים בציוד מתקדם כדי למנוע נזק אך לפעמים אין ברירה אלא לשבור את הקיר.

היכן נוצרת הנזילה

זה מתחיל ברעש מרגיז של טפטוף, נקודת רטיבות חשודה בקיר או חשבון מים שהגיע לסכום גבוה מהרגיל ומפה מתחילה סאגת איתור הנזילה. מקורותיהם של מרבית הנזילות הם פיצוץ בצנרת או בעיה באיטום. לא תמיד במקום פה תופיע רטיבות או נזילה, שם מקור הבעיה. מדובר ברשת מסועפת של צינורות סמויים מהעין שצריך לאתר היכן בדיוק הבעיה.

איתור נזילות

השאלה החשובה יותר היא לא כיצד מבצעים איתור נזילות בבתים אלא מי עושה את זה. כאשר אתם מחפשים איש מקצוע לאיתור נזילות חשוב שתוודאו שהאינסטלטור שתזמינו יהיה מקצועי בתחום איתור הנזילות. ישנן מספר בדיקות שתוכלו לבצע לבדכם כמו לבדוק את מונה המים בזמן שכל הברזים סגורים, לבדוק האם המרזבים אינם חסומים, לבדוק בסביבתו של דוד המים האם יש רטיבות ולבדוק האם אין זרימת מים בין מיכלי ההדחה לאסלות בלי שהפעלתם אותם.

מה יעשה אינסטלטור מקצועי

יש כמה אפשרויות לאתר נזילות בעזרתן יוכל האינסטלטור לאתר את המקור. הוא ישתמש במצלמה תרמית שאיתה הוא יעבור על קירות הבית ובעזרת שינוי חום וצבע במכשיר, הוא יוכל לאתר את הנקודה המדויקת של הצינור הפגוע.

שיטות מתקדמות יותר הן איתור בעזרת גז חנקן המוחדר למערכת המים ואיתור בעזרת מכשיר גלאי גז ומכשיר אקוסטי המאפשר איתור הנזילה בעזרת חיישני קול.

חשוב להזמין אינסטלטור צדיק בירושלים אשר משתמש במכשור המתאים כדי להימנע ככל האפשר מבדיקת מיקום של הנזילות על ידי הרמת ריצוף ושבירת קירות.

הכנסו לאתר שלנו: https://jplumb.co.il/.

Published
Categorized as Main