הסעות פרטיות לבתי ספר כמה זה יעלה לנו?

כאשר מעוניינים להסיע תלמידים לבתי הספר באופן קבוע ויום יומי, עלינו לשאול כמה שאלות חשובות כדי לבחור את ההסעה המתאימה לנו.

עלויות של הסעות לבית הספר 

המחירים יהיו שונים בין השכרת מיניבוס קטן לבין אוטובוס המסיע תלמידים לבתי הספר וזאת לאור כמות הנוסעים בכל אחד מכלי התחבורה הללו ובהתאם לכמות של נקודות האיסוף בדרך הלוך ובדרך חזור.

חשוב לדעת כי מיניבוס לתלמידים חייב להיות במצב תקין לאחר שקצין הבטיחות בחן אותו לפני היציאה לנסיעה. הוא מוודא תקינות של פנסי איתות המהבהבים בזמן פתיחת הדלת וכן הימצאותו של שלט המורה על הסעות תלמידים הן מלפנים והן מאחור.

הסעות ייחודיות לבתי הספר 

הסעה של תלמידים נכים עם צרכים מיוחדים או ילדים עם בעיות משמעת, המחיר יהיה גבוה יותר כיוון שמדובר לעיתים ברכב ייעודי המתאים לצורך זה שיש בו גם חגורות בטיחות. בקביעת המחיר יובאו בחשבון נתונים כמו מרחק הנסיעה, כמות התלמידים, נקודות הפיזור ועוד.

כשמדובר בתלמידים נכים הנעים עם כיסא גלגלים המחיר יהיה בהתאם לכמות התלמידים בהסעה או אם מדובר בילד אחד בלבד. זאת כיוון שברכב זה חייב להיות מעלון חשמלי וכן חגורות כדי לקשור את הכיסא שלא יזוז ברכב וכן אישור להסיע תלמידים עם כיסא גלגלים.

בתי ספר לילדים עם בעיות קשב וריכוז ובעיות נפשיות בדרך כלל מועטים והם במקומות רחוקים ממקום המגורים של התלמיד ולכן זה מצריך לנסוע למרחק גדול יותר יחסית לבתי הספר הממוקמים בתוך עיר מגוריהם ולכן נתון זה משפיע על המחיר של ההסעה.

הדרך הטובה ביותר היא לשוחח עם נציג של חברת הסעות ולקבל הצעת מחיר מדויקת.

Published
Categorized as Main