השתלת שיער בטורקיה – מה זה ומדוע זה כדאי?

השיער אשר נמצא על הראש שלנו, מהווה עבורנו מקור לביטחון עצמי. צפיפות של שיער ורעמה שמכסה את הקרקפת – מסמלת יוקרה, יופי וחוזק. כך לפחות ברושם הראשוני שאנו עושים על האחרים. ולמרות שכיום, כבר רבים הגברים שמשלימים עם היותם קרחים, ואף נושאים את ראשם בגאווה עם קרחת שנראית מעולה(!) עדיין יש לא מעט גברים (וגם נשים!) אשר היו רוצים בכל זאת לשפר את מראה השיער, ולמנוע הקרחה או התדלדלות השיער על הראש.

כיצד מונעים התקרחות והאם השתלת שיער היא התשובה?

מי שסובל מנסיגת שיער במפרצים: בחלק הקדמי של הראש: ואף מתחיל לאבד שיער מן הקודקוד – בוודאי שמע על לא מעט "תרופות פלא" שנודעו למנוע הקרחה. ביניהם גם תכשירים רפואיים – שאמנם יכולים לסייע לחזק את שורשי השערה – אך עלולים לפגוע באון הגברי או לעורר תופעות לוואי. 

עם זאת, כפי שתעיד ד"ר זריאן, אחת השיטות והפתרונות להנות משיער מלא, קורית באמצעות השתלת שיער שמתקיימת בטורקיה – מדינה שכנה ותרבותית המאפשרת טכניקה שיוצרת ראש מלא שיער ואפילו רעמת שיער (במקרים של השתלה איכותית). התהליך נעשה בשיטה בה נלקחים זקיקי שיער מאזורים פוריים בגוף של המושתל, ומושתלים בקרקפת באזורים הדלילים.

כיצד עושים השלת שיער?

כאשר רוצים למלא את הקרקפת בשיער איכותי, אפשר להיעזר בשיטה אשר כוללת הוצאת זקיקי שיער מאזורים פוריים בגוף ולאחר מכן השתלתם באמצעות מחט מיוחדת – על גבי הקרקפת. בכך אפשר להנות מתוצאות טובות במיוחד ומילוי הראש בשיטה טבעית שאינה כואבת או מזיקה. 

לסיכום, השתלת שיער בטורקיה היא דרך להנות מרעמת השיער המוכרת שהתדלדלה, ולעשות זאת במחיר נוח יותר, ללא סיכונים.

Published
Categorized as Main