עיצוב לבר מצווה – איך עושים את זה נכון

האירוע הראשון האמיתי הגדול שכל ילד מציין, הוא בר מצווה. עד אז הוריו נוהגים לערוך לכבוד אירועי יום הולדת בבית או במקומות אחרים, אך הם הרבה יותר מצומצמים. לעומת זאת, אירועי בר מצווה הם כבר אירועים משמעותיים, לרוב הם נערכים באולם ומוזמנים אליהם כל בני המשפחה הקרובה והרחוקה. 

לכן, הורים רבים דואגים להשכיר את שירותיהם של ספקים שונים כמו ספיר ארט שייקחו חלק בארגון האירוע ובעריכתו בפועל. בין היתר, הם דואגים גם לשכור את שירותיהם של מעצבים אשר יעצבו האירוע על פי הטעם של הילד ועל פי טעמם שלהם, בהתאם לתנאי המקום ולתקציב שעומד לרשותם. 

עיצוב לבר מצווה יכול להתבצע בצורות שונות. בין היתר, הוא יתבצע באופן שתואם את מה שהילד אוהב, כלומר בסגנון של דברים שמדברים אליו, בין אם זה ספורט, כלי רכב, גיבורי על ועוד. כמו כן, הוא יכול להתבצע באופן פשוט וסטנדרטי, בלי הרבה דברים, שילוב של צבעים ואלמנטים פשוטים שיכולים לספק אותם. 

כיצד בוחרים איך לעצב את האירוע?

ראשית, צריך לבחון מה הילד אוהב ואיך זה יכול לבוא לידי ביטוי במקום בו נערך האירוע. יש הבדל בין עיצוב אירוע במקום פתוח לבין עיצוב אירוע במקום סגור. 

שנית, יש לבחון מה גבולות התקציב וכן מה גבולות לוח הזמנים שעומד לרשות המעצבים, ובכלל לרשות ההורים ושאר האנשים שאחראים על הפקת האירוע. 

שלישית, יש לבחון כיצד האירוע משפיע לא רק על הנראות במקום אלא גם על המקום עצמו והיכולת לייצר אירוע איכותי. 

ארבע, חשוב לקחת בחשבון שהעיצוב צריך להיות מתאים גם לילדים אך גם למבוגרים שאמורים לחגוג עם הילד, לחוות את החוויה ולהרגיש חלק ממנה. 

Published
Categorized as Main