שימוש באביזרי בטיחות בסיסיים לבית עשוי למנוע תאונות קשות. תאונות רבות מתרחשות בכל שנה דווקא בבית שנתפס כמקום הכי בטוח. אם יש לכם ילדים, מהרו לרכוש עוד היום אביזרי בטיחות. אתר הכול לבית מציע מבחר אביזרי בטיחות במחירים שווים לכל כיס. בצעו הזמנה עוד היום ותקבלו במהרה את המוצרים עד לפתח הבית. 

אביזרי בטיחות לילדים קטנים

הילדים הקטנים מבקשים לחקור את סביבת הבית, הסקרנות שלהם עלולה לגרום לפציעות. אנחנו ההורים נדרשים לאבזר נכון את הבית בכדי למנוע את הפציעות ולהבטיח סביבה בטוחה. אתר הכול לבית מציע לילדים מושב אסלה עם מדרגה וידית אחיזה, מתקן סגר בטיחות לארון שאינו מאפשר לפעוטות לפתוח בעצמם ארונות. קיים מתקן שמונע גם פתיחה של מגירות. לאחר שמנענו מהילדים הקטנים את האפשרות לפתוח את הארונות והמגירות נוסיף גם מגנים לפינות הארון ולפינות של רהיטים נוספים. המגנים יבטיחו שהילדים לא יפצעו במידה ויקבלו מכה מפינת הרהיט. 

מכסה בטיחות לשקעים חשמליים בבית

השקע החשמלי התמים שאנחנו משתמשים בו מספר פעמים בכל יום מהווה מפגע בטיחותי בעבור ילדים. כהורים אנחנו נדרשים למנוע כל התעסקות של הילדים עם השקעים. יש לכסות את כל השקעים בבית עם כיסוי בטיחות מתאים. הכיסויים אינם יקרים (כמה עשרות שקלים בעבור השקעים של הבית כולו) ופשוטים מאוד לשימוש. 

איפה כדאי לקנות הכול לבית?

קנייה של מוצרים לבית נרצה לבצע בחנות שמתמחה בתחום וידועה במוצרים איכותיים, מחירים הוגנים ושירות אדיב. האפשרות לרכוש את כל הפריטים הדרושים לכם במקום אחד חוסכת לכם כסף וזמן. הזמנה אונליין של מוצרים לבית אפשרית בכל שעה. מבלי לקום מהכורסה אתם רוכשים הכל לבית במחירים אטרקטיביים. חשוב לשים לב שהאתר שבחרתם מאובטח ומספק שירות משלוחים אל אזור המגורים שלכם.