קורסים לילדים בתקופת הקורנה

מגיפת הקורונה תפסה אותנו לא מוכנים, במובנים רבים. אך עם זאת, מהר מאוד הבנו מול מה אנחנו מתמודדים ויותר חשוב, הבנו שמדובר במגיפה שייקח זמן עד שנוכל להעלים אותה לגמרי ולחזור לשגרה. על כן אנחנו יכולים למצוא דרכים שונות כיצד להעסיק את עצמנו וכן את הילדים שלנו בזמן שאנחנו והם צריכים להסתגר בבית ולהימנע מיציאה החוצה. 

אחת הדרכים היא באמצעות קורסים לילדים. קורסים שמועברים אונליין כמו בכתובת הזו ומאפשרים לילדים ללמוד דברים חדשים, דברים שבימים רגילים ייתכן ולא היו בוחרים להשקיע בכך את הזמן שלהם, יתרה מזו, קורסים שיכולים לעזור להם להתמודד עם נושאים וחומרים, אשר יצטרכו להתמודד איתם כשיחזרו לבית הספר. 

לפני שנציג כמה דוגמאות לכך, חשוב להדגיש, חלק מהקורסים שמועברים אונליין הם חינמיים, אחרים בתשלום, כמובן שכל קורס מותאם לגיל מסוים ולכן חשוב לבדוק האם הוא מתאים לילדים שלנו או לא, ומן הסתם, בדיוק כמו במסגרת לימודים רגילה, הרי שעליהם לשבת מול המחשב וללמוד. דבר שאולי לא פשוט עבור חלק מהם, אך הכרחי להצלחתם בקורס. 

דוגמאות לקורסים שילדים יכולים ללמוד בזמן הקורונה

מסחר מקוון – לא מעט ילדים חולמים לעשות כסף כבר מגיל צעיר. הדרך לכך מתחילה בקורס מסחר מקוון שמאפשר להם להבין איך זה עובד, מה זה כולל, מה הם כללי המסחר ואיך הוא מתבצע דרך המחשב. 

פיתוח אפליקציות – ילדים אוהבים אפליקציות וחלקם גם חולמים לפתח אפליקציות שונות. צריך לומר, לא פעם אנחנו שומעים על ילדים שאכן פיתחו אפליקציות ייחודיות. בעזרת קורס מייקרים ותלת מימד או פיתוח אפליקציות למשל הם ילמדו איך לעשות את זה. 

סייבר – קורס ייחודי שמלמד על כל הנושא של סייבר, פריצות והגנה למחשבים וכל מה שקשור לנושא. 

רובוטיקה – אחד הנושאים הכי מלהיבים בתחום המחשבים והטכנולוגיה, מי לא היה רוצה לבנות רובוט משלו?

Published
Categorized as Main