לוח מחיק זכוכית – האם זה עדיף על פני רגיל?

השימוש בלוח מחיק זכוכית או לחלופין בלוח מחיק הוא זהה, ההבדל המהותי הוא בנראות של כל אחד מהם וההתאמה המקסימלית למשרד.

לוח מחיק זכוכית

לוח מחיק זכוכית הוא פריט בעל נראות מדהימה ולכן הוא מוסיף יופי רב לכל מקום שבו הוא נמצא. כשמדובר במשרד חדש שמעצב אותו מעצב פנים בסגנון הייטקיסטי, אקלקטי או מודרני הוא ימליץ בדרך כלל על רכישת לוח מחיק זכוכית וזאת לאור השילוב המושלם שלו עם הנראות הכללית של חדר הישיבות.

לוח מחיק זכוכית מעניק לחדר כולו מראה יוקרתי ואקסקלוסיבי ויוצר מראה מרשים מאד למשרד כולו. הימצאו של לוח זה מוסיף רבות למוניטין ולתדמית של המשרד מנקודת המבט של האורחים שמגיעים לחברה מקצועית אשר חושבת על כל פרט, כמו חברות אשר עוסקות בנושאים משפטיים, פיננסיים חברות סטארט אפ, היי טק ועוד.

פונקציונליות של לוחות מחיקים

קל מאד לתפעל עסקים באמצעות לוחות מחיקים שנוח מאד לכתוב עליהם, להוסיף מידע, למחוק, לעדכן וליצור דינמיקה בעת רישום נקודות ספציפיות במהלך הישיבות, או הכנת לוחות מתוכננים של הפעילות העסקית לאורך השבוע, החודש או השנה. ראו לדוגמה לוח משימות מחיק!

את הלוחות המחיקים קל מאד לתלות על כל סוג של קיר כולל קירות גבס במשרד. אנשי המקצוע מבצעים זאת בתלייה נסתרת, כך שלא רואים את החיבורים ולכן אין חוטים או ברגים אשר נראים לעין. דבר זה יוצר קיר נקי ויפה ולכן הוא מתאים למשרדים אלגנטיים ומיוחדים.

לוח מחיק רגיל

ההבדלים בין לוח מחיק ללוח זכוכית הוא בעיקר בעניין הנראות שלו. מבחינה פונקציונלית הפעולות הן זהות, ולכן משרדים שחשוב להם להיות בנראות מנצחת, מעדיפים להזמין לוח מחיק זכוכית.

Published
Categorized as Main