ריהוט יוקרתי לגינה

ריהוט יוקרתי לגינה

מזג האוויר סוף סוף מתחמם לאחר חורף ארוך וקר, ולכן זו הזדמנות נהדרת לשדרג את החלל החיצוני של הבית ולהכין אותו לקראת הקיץ. בין אם מדובר על גינה או מרפסת, אלו מקומות שלא בילינו בהם זמן רב במהלך החורף  ולכן הציוד והאבזור בחלל הזה פחות הפריע לו. כעת שהתכנון הוא להעביר זמן כיף בחלק החיצוני של הבית, לבד/עם משפחה או חברים, כדאי גם לדאוג לאבזר את החלל בהתאם עם ריהוט יוקרתי לגינה או למרפסת שיהיה נוח, פרקטי וגם מעוצב.

סוגים של ריהוט לגינה

ממש כפי שאנו דואגים לרהט ולאבזר את החללים הפנימיים של הבית עם ריהוט מתאים, כך יש לעשות גם בנוגע לחללים החיצוניים של הבית. כיום אפשר למצוא מגוון אפשרויות לריהוט הגינה או המרפסת:

  • פינות ישיבה – מערכת ישיבה נוחה, מעוצבת ופרקטית שתעניק נוחות מלאה בזמן השהייה בחצר או המרפסת. פינות ישיבה כוללות לרוב סט של כסאות ישיבה מרופדים, וכן שולחן קפה תואם.
  • פינות אוכל – מערכת ישיבה ייעודית להצבה בחללים חיצוניים, ובה אפשר לשבת בחוץ ולסעוד ארוחות משפחתיות/חברתיות תחת כיפת השמיים. מערכות כאלו כוללות שולחן פינת אוכל ו4-6 כסאות תואמים.
  • פתרונות הצללה – בשטח הפתוח מחוץ לבית יש חשיפה תמידית של שמש, ולכן כדאי להציב שמשיות, צליות ופתרונות הצללה מתאימים אחרים כדי להצליח לשלוט על כמות ועוצמת השמש שתהיה בגינה/מרפסת.
  • כסאות גינה/מרפסת – נוסף לפינות ישיבה לגינה ולמרפסת, אפשר לבחור בכיסאות בודדים שיתאימו להצבה בחלל פתוח ושיהיו עמידים לתנאי מזג האוויר.
  • נדנדות וערסלים – זהו ריהוט משלים ומפנק לכל גינה או מרפסת, כך שכל אחד יכול ליהנות ממקום רביצה נוח ונעים בכל שעה ביום.

מה ההבדל בין פינת ישיבה לפינת אוכל לגינה?

למרות שהתיאור של מערכות ישיבה אלו נראה זהה, מדובר על מערכות ישיבה שונות לחלוטין וייעודיות לצרכים שונים. מערכת ישיבה הינה סט של שולחן וכסאות נמוכים שמתאימים לישיבה, מנוחה, שתיית קפה, אירוח וכו'. פינת אוכל לגינה לעומת זאת כולל סט של שולחן וכסאות גבוהים יותר, כיוון שזוהי מערכת ישיבה ייעודית לאירוח סעודות ואכילה – פעולה פחות נוחה ומומלצת במערכת ישיבה נמוכה.

Published
Categorized as Main