מברשת שיניים חשמלית – כיצד רוכשים מברשת בצורה נכונה

אחת ההמלצות של שינניות רבות, היא לעבור ולהשתמש במברשת שיניים חשמלית במקום מברשת שיניים רגילה. מטופלים ומטופלות רבות אשר ניגשים לתהליכי ניקוי תקופתיים, מקבלים המלצה זו בעקבות מצב השיניים שלהם ומתוך כוונה לשפר את איכות התחזוקה ובריאות השיניים.

השימוש במברשת שיניים חשמלית נחשב מומלץ, בין אם זה בגלל הקלות בה מתבצע תהליך הניקוי, אך בעיקר בגלל בעובדה שבעזרתה אפשר להגיע לכל מקום בשיניים, ולנקות אותו בצורה יסודית. זאת להבדיל ממברשת רגילה שלא בהכרח מגיעה לכל מקום.

על מנת שיהיה ניתן ליהנות מצחצוח איכותי ונוח, יש לרכוש מברשת שיניים חשמלית ברמה גבוהה. כיום אפשר למצוא מגוון רחב של מקומות אשר מוכרים מברשות שיניים, בין אם זה בתי מרקחת, סופרמרקטים, חנויות ואתרי אינטרנט למכירת מוצרי בריאות וכן חנויות ואתרים למכירת מוצרי חשמל.

לפני שנסביר כיצד בוחרים מברשת שיניים, חשוב להדגיש, מומלץ לקבל המלצות גם מרופאי שיניים ושינניות, לפחות על מאפיינים מסוימים שצריכים להיות במכשיר, אם לא על הדגם עצמו.

כמו כן, מברשת שיניים חשמלית מומלצת לילדים יכולה להיות גם אפשרות מעולה לשדרוג מהמברשת הקיימת.

3 מאפיינים שצריך לבחון לפני שרוכשים מברשת שיניים חשמלית

ראש המברשת – אחד המאפיינים החשובים ביותר במברשת שיניים בכלל ובחשמלית בפרט, זה ראש המברשת, אותו חלק שאמור לנקות את השיניים. יש לבחון כיצד הוא בנוי, וכן האם ניתן להחליף אותו במידת הצורך. חשוב גם לבדוק, כיצד ניתן לנקות אותו.

הטענה – יש לבדוק כיצד ניתן להטעין את המברשת, באופן כזה שיהיה אפשר להשתמש בה מבלי חיבור לחשמל. לשם כך, יש לבחון את משך זמן הטעינה ולכמה זמן שימוש זה יספיק.

עוצמה – חשוב לבחון את עוצמת המברשת, באיזו מהירות היא פועלת ובהתאם לכך, עד כמה היא יעילה ונוחה לשימוש.

Published
Categorized as Main