שיניים תותבות קבועות VS זמניות

אובדן שיניים מגיע בגיל מסויים ולא ניתן להתחמק ממנו בגילאים מסוימים. ולא רק זאת, גם מגילאים צעירים ועד גילאים מבוגרים, ישנם הסובלים משיניים חסרות בעקבות סיבות שונות ומגוונות.

אם אתם זקוקים לשיניים תותבות, חשוב להכיר את התחום על בוריו, לדעת לעשות השוואת מוצרים ולאחר מכן לבצע סקר שוק של איכות השירות, איכות התותבות, יחסי האנוש של הרופא וכן את ההמלצות או דיס- ההמלצות על המרפאה, השירותים וכן האווירה הכללית. פגישת ייעוץ יכולה לסייע מאוד בהחלטה לגבי הטיפול הנדרש וכן הפרוצדורה.

לכן כיום יש פתרונות מושלמים שנראים טבעיים במיוחד לשיניים תותבות

פתרון שיניים תותבות הן תחליף זול במיוחד לפתרון השתלת שיניים, אולם יש להן פלוסים רבים ולצידם גם חסרונות. שיניים תותבות מיוצרות בצורה ייחודית במעבדת שיניים ייעודית באמצעות מערכת ממוחשבת משוכללת. שיניים תותבות מחזיקות מעמד חיים שלמים. 

לפעמים תותבות שלמות אינן נוחות בפה בגלל תחושת חוסר נוחות שנגרמת עקב כך שהשיניים הינן לא דבוקות או מחוברות. שיניים תותבות זמניות יהיו מחומרים מסוג פליפר, שהוא פלסטיק אקרילי המדמה שיניים טבעיות. ייצור בנייה והתקנה של שיניים תותבות הן זמניות והן קבועות תוכלו למצוא אצלנו בגל- שן מרפאת שיניים בשערי תקווה.

שיניים תותבות קבועות נחלקות לסוגים:

במצב בו יש צורך בשיניים בודדות ולא רציפות על הלסת, מדובר בכתר או שתל דנטלי. המצב בו ישנן כמה שיניים רציפות מדובר בגשר עשוי חרסינה ייחודית. 

הכתר הינו פתרון נוח ויחסית זול, זאת במידה וישנו בסיס מוצק על גבי הלסת ובתוכה להתקנה מלאה ושלמה שלו. אך לעיתים אם אין הבסיס מתאים לכך, עקב סיבות מגוונות לדוגמה: מחלת חניכיים, מחלת עששת ודומיהן, יש צורך לבצע השתלת שיניים. שתל דנטלי יקר יחסית,אך התמורה עולה על המחיר בהרבה.  יציבות ברמה אחת מעל, המראה המושלם והזהה כמעט לשן רגילה. וכן עם התפתחות התטכנולוגיה התהליך של ההשתלה הינו נוח יחסית בהרבה לשנמים עברו, מהיר ונעים ככל האפשר.

רוצים לדעת עוד?

קבעו פגישת יעוץ עוד היום למען בחירת השיטה הטובה ביותר עבורכם.

Published
Categorized as Main