הכל על הבדים השונים שיש למצעים להציע לכם

אם שמתם לב, ובמיוחד כאשר אתם רוצים לרכוש מצעים למיטה, הם עשויים מבדים מסוגים שונים ולא תמיד נוכל לדעת מראש, מהם הבדים האיכותיים ביותר מהם מייצרים את המצעים ומה מתאים לכם ספציפית. במאמר זה תוכלו לקרוא על הבדים השונים שיש למצעים להציע לכם.

הידעתם שאנו ישנים שליש מהחיים?

מכיוון שאנו ישנים שעות כה מרובות, וזאת במצטבר, חשוב מאוד שיהיה לנו נוח עם המצעים, שלא יגרדו, שלא יגרמו להזעה, כל אלה עלולים לפגוע באיכות השינה.

בבוקר תקומו עייפים, מה שגם יקשה על התפקוד שלכם. יש לייחס חשיבות רבה, למזרון עליו אתם ישנים, למיטה, לבחור בכרית הנכונה, המומלצות ביותר הן אלה האורתופדיות,
אולם מה עם מצעים לבית? האם אתם שמים לב מאיזה בד הם עשויים? האם אתם ערים להבדלים?

מצעי כותנה הכי מומלצים

כאשר אתם גולשים באתרים הרלוונטיים, אלה אשר מציעים לכם בין היתר לרכוש מצעים,
מומלץ לבחור מצעים העשויים מכותנה מלאה. זהו חומר גלם אידיאלי, הם נוחים יותר, והם גם עמידים למשך שנים.

הבדלים במחירים

בתי העסק מציעים לכם לרכוש סט מצעים זוגי העשוי מבדים שונים: כותנה, סאטן אל קמט, פרקל, ככל שהמצעים עשויים מחומרי גלם משובחים יותר, המחיר שלהם יהיה גבוה יותר.  אולם זהו לא המקום רק לבדוק מחירים, ולעיתים מצעים הם זולים מכיוון שהחומר גלם ממנו הם עשויים זול יותר מכותנה מלאה.

מה לא לקנות?

אין זה רצוי לרכוש מצעים העשויים מפוליאסטר, הם אמנם זולים בהרבה, אולם מדובר בסוג של כותנה שאיננה משובחת, אמנם מצעים מפוליאסטר ישמשו אתכם לפחות לכמה שנים שכן הם עמידים, אך לא נעים לישון עליהם, זהו בד שאיננו נושם, ואף עלול לגרום לכם להזיע.

Published
Categorized as Main