הליך גירושין הוא תהליך ארוך ומלחיץ. לעבור תהליך גירושין יכול להיות קשה עבור כל אחד. קשה במיוחד למי שאולי לא יודע הרבה על מערכת המשפט או שיש לו ידע להבין מה קורה במהלך ההליך.

על מנת להקל על תהליך זה, ישנם משאבים מקוונים רבים זמינים המספקים מידע על איך לגשת לתביעת גירושין ומה יקרה לאחר מכן. משאבים אלו מספקים גם מידע על אופן הטיפול בהסדרי משמורת, מזונות ילדים וכל הסדר אחר שעלול להיווצר לאחר הגירושין.

הליך גירושין הוא לרוב הליך ארוך ויקר. לאחר סיום הגירושין, מקובל לשלם מזונות או מזונות ילדים.

הליך גירושין יכול להיות הליך קשה ומסובך

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כדי שההליך יסתיים סופית. חשוב שתהיה הבנה של החוקים במדינתך ומהן זכויותיך במהלך התהליך.

על מנת לקבל גט יש לעבור הליך משפטי של הגשת תביעת גירושין אשר יחייב אתכם לשכור עורך דין המתמחה בדיני משפחה. תצטרכו למלא ניירת הכוללת מידע על הכספים, הרכוש, הילדים ועוד. תצטרכו גם להשתתף בפגישות גישור או לטפל בכל זה באמצעות בוררות אם אתם מסכימים עם בן/בת הזוג כיצד יש לפצל את הכל. אם אינך יכול להגיע להסכמה עם בן / בת הזוג או אם הם מסרבים לשתף פעולה, סביר להניח כי יתקיים משפט לפני.

הליכי גירושין קשים עבור אנשים רבים, לא רק לאדם שעובר אותם.

לעתים קרובות מדובר בתקופה של סערה רגשית גדולה, והיא גם עלולה לגרום לקשיים כלכליים, לכן הליך גירושין בהסכמה עדיף יותר. כל תיק גירושין הוא שונה ויש הרבה גורמים שנכנסים להחלטה מי יקבל מה.הליך גירושין יכול להיות תהליך קשה, במיוחד כאשר מעורבים ילדים. חשוב שההורים יהיו מסוגלים לעבוד יחד על מנת להגיע להסכם משמורת ותוכנית הורות.

צרו קשר עם מגשר לגירושין>>>