איך להתאים את ארונות האמבטיה לעיצוב הכולל של הבית

ארונות אמבטיה מטרתם לאפשר לנו אחסון טוב יותר של מגבות, כלי רחצה, כמוצרי קוסמטיקה ואיפור, כמו גם מוצרים שונים לאמבטיה ושאר חפצים שקשורים לחדר הרחצה.
כיום יש מגוון רחב של ארונות אמבטיה עם כיור שאפשר להתקין במרחב חדש או משופץ, בעוד שניתן לבצע התאמה גם של העיצוב  של הארון למרחב וגם של הדרך בה הארונות ישרתו את מי שמשתמש בהם.

אבל כיצד מתאימים ארונות אמבטיה לעיצוב של הבית?

בתחילה לחשוב להבין מה הסגנון שמאפיין את הבית שלכם. כיום יש סגנונות עיצוב רבים החל מ סגנון אקלקטי עד כפרי או פרובנס, יש סגנון מודרני בסגנון מלכותי, וכיום גם אופנתי הסגנון התעשייתי המהוקצע.

כדי להתאים את עיצוב הארונות לבית חשוב לקבל השראה וללמוד על מגוון רחב של סגנונות לעיצוב הבית.

כדי להתאים ארון אמבטיה למרחב הנתון חשוב בתחילה שהגודל היה מתאים כמו גם עומק והחלל עצמו לצרכים שלכם ולמרחב של החדר ולאחר מכן יש לבצע התאמה של העיצוב.

כיום אפשר למצוא ארונות אמבטיה מעוצבים בעיצוב נקי ומודרני כמו למשל ארונות לבנים או כאלה מכוסים מראות. יש ארונות שחורים עם טריקה שקטה או אפורים בסגנון תעשייתי, וגם בסגנונות הרבה יותר נועזים כמו ארונות בסגנון פרובנס וכפרי בצבועים בגווני צבעי פסטל נעימים לעין.

כדי לבצע את ההתאמה קבלו השראה ממגזינים ואתרים שעוסקים בעיצוב אמבטיות. לאחר מכן תוכלו להיכנס אל חנויות שמספקות מוצרי אמבטיה, ברזים, מקלחונים, ארונות וכולי. באמצעות בחירה נכונה תוכלו להתאים את כל הפריטים שבחדר כולל ארון אמבטיה מתאים. אם תפעלו נכון תוכלו לייצר חלל רחצה הרמוני, נעים ונוח שיתאים לכל מי שצריך להשתמש ויתאים לאופי של הבית.

Published
Categorized as Main