סיור קולינרי בבני ברק: אתם תופתעו ממה שיש לעיר להציע

בני ברק אולי קרובה, אבל היא יכולה לקחת אותנו בקלות למקום רחוק רחוק. מקום קסום, עם רגש של העיירה היהודית מפעם, למרות המודרניות שבהחלט לא מתחבאת. בני ברק היא מסורת אבל גם הרבה הרבה יותר. ואם אתם אוהבים הפתעות, במובן הכי טוב והכי טעים של המילה, אתם חייבים לנסות את הסיור הקולינרי בעיר עם שוקאיט סיורי אוכל. מתי שלא תבואו, התכוננו לסיור קולינרי מפתיע, במיטבו. 

טעם נפלא לקראת סוף השבוע וגם במהלכו 

לקראת סוף השבוע, סיור קולינרי לובש טעם נפלא. הקוגל עם האטריות המתוקות והלפעמים קצת חריפות, מתובלות בפלפל של יד אמן. הניחוחות של המאפים והחלות, שהטעם שלהן כל כך עשיר שצריך להיזהר שלא להתמלא מהן יותר מדי. התבשילים המחממים והמנחמים, של החמין (צ'ולנט) והפתעות אחרות. בבני ברק, היכן שהחסידים מתהלכים בשלווה והילדים שקטים שאין דברים כאלה, אפשר להתענג על הפרפלך ודגי המטיאס, הדגים המעושנים והמטעמים הכבושים. 

אוכלים, שותים ונהנים מסיפורי בני ברק מהחיים

בתי המדרש, תלמידי החכמים, המשפחות עם עדת הילדים העוברים בסך, את כל אלה יש לבני ברק בשפע. אבל יש לה גם חיים מרגשים ומפעימים, שמסתתרים מאחורי הכיפות, השטריימל והאופנה הצנועה. יש כל כך הרבה רגש וחיים ושמחה, שמתחברים לכל מי שאוהב אוכל, לכל מי שאוהב לטעום, לכל מי שאוהב להתרגש ולהרגיש. וגם לשמוע, כי בסיור שכזה יש הזדמנות להכיר ולפגוש ולשמוע, אחרת ממה שאנחנו מכירים. אוכל טוב בא בדרך כלל גם עם משהו לשתות. כששותים ואוכלים, לא משנה מה, גם הסיפורים מתחילים לזרום. וזה היופי של הסיפורים שבאים לצד הטעם של בני ברק. הטעם של מסורת ארוכת שנים, שאיכשהו משתלבת יפה עם מרקם החיים המודרני, בתפר דק ועדין ומיוחד.

> תוכלו למצוא מידע על סיור קולינרי בפולרנטין באתר שוקאיט.

Published
Categorized as Main