כל מה שצריך לדעת על שיטת השערה

האם שמעתן אי פעם על שיטת השערה? יודעות למה היא מיועדת? מה היתרונות שלה? כאן נכתוב על כל מה שצריך לדעת על שיטת השערה.

שיטת השערה – מהי?

בעזרת שיטה זו אפשר לתקן את המראה של הגבות שלכן, בין אם הן בעלות צורה עגולה, או שהן דלילות, גבות שתירצו לעבות מכיוון שהן דקות מידיי, טיפול בגבות הנחשבות לקצרות, תיקון של אסימטריה , כל אלה על פי מה שהלקוחה החליטה, ובהתאם למבנה הפנים.

מיקרובליידינג – מה זה?

זוהי שיטה שאיננה חדשה למרות שנשים רבות חושבות כך. הטכניקות עברו שינוי, הן התקדמו, ולכן יותר ויותר נשים מגלות עניין במיקרובליידינג.

מהי המטרה?

מדובר בטכניקה ייחודית, כך גם הגבות תיראנה טבעיות, אף אחד לא יבחין כי הן עברו טיפול.

טכנולוגיות חדישות

עולם עיצוב הגבות עבר שינוי בשנים האחרונות, כמו גם הטכניקות. בימים אלה עיצוב מיקרובליידינג הוא בין השיטות הפופולאריות ביותר בקרב נשים. אשת המקצוע שתטפל בכן, עושה שימוש בלהבים הנחשבים לדקים, וכך ניתן להחדיר פיגמנט.

להבים – החידוש העכשווי

למעשה כאשר אנחנו מזכירים את המושג מיקרובליידינג, הדבר החשוב ביותר הם אותם להבים, זוהי דרך טיפול חדישה למדיי, ובדיוק כך הגבות יראו טבעיות.

מקצועיות

שיטת השערה חייבת להתבצע ע"י אדם מקצועי שעבר הכשרה בנידון, לא כל אחד רשאי או יכול לעשות זאת. 

הטיפול חייב להיות זהיר, זאת מכיוון שבמהלכו יש לחתוך את העור זאת בעזרת הלהבים שכבר הזכרנו. תהליך זה איננו מהווה סכנה, אולם במקרה ומדובר במטפל שאיננו מקצועי, הלקוחה עלולה גם להיפצע.

כל אחת יכולה?

לא לכל אישה מתאימה שיטת השערה, זאת בשל מצבן הבריאותי שאיננו מאפשר זאת, עוד טרם פונים למכון, יש ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ.

Published
Categorized as Main