ייעוץ זוגי הוא חלק חשוב מאוד בקשר. חשוב להבין אחד את השני ולוודא שהם נמצאים באותה צורת מחשבה.

ייעוץ זוגי בראשל"צ הוא סוג של ייעוץ זוגי המסייע לזוגות שגרים בראשון לציון לשפר את טיב מערכת היחסים שלהם. עבודה עם יועץ זוגי תאפשר לזוגות להבין אחד את השנייה, לפתור את הבעיות שלהם ולהתמודד עם מצבי קיצון בזוגיות שלרוב יגררו אותם לריבים וויכוחים קשים.

המטרה והמהות של ייעוץ זוגי

כדי להבין את המהות של מפגשי הייעוץ הזוגי חשוב להבין שמדובר בתהליך (ארוך טווח) שהמטרה העיקרית שלו היא לזהות ולטפל בבעיות כך שהמקום של הבעיות יתחלף בהעצמה בקרב בני הזוג ותעזור להם להחזיר את האמון, האהבה, השותפות והחברות בין בני הזוג.

בחלק מהמפגשים המטפל אמור לזהות את הקשיים שצפים בתקשורת הבין זוגית ובדפוסי התנהגות שמהווים בעיה בזוגיות ואפילו מציג לזוג דרכים שונות וזוויות מבט שונות שיעזרו לכם להתבונן בצורה אחרת על סיטואציות מורכבות שבעבר היו גורמים לפיצוצים ביניכם.

ייעוץ זוגי מעניק לכם את האפשרות להסתכל על הקשיים כמו שנהוג להגיד ”בלבן של העיניים” ולהפוך אותם לנקודות חוזקה ולמשהו חיובי שרק יחזק את הקשר.

במהלך הייעוץ הזוגי אתם צריכים להבין ולקבל ביחד את הצרכים השונים והמשתנים של כל אחד מבין בני הזוג. במהלך הייעוץ היועץ ינסה לחזור לסיבות האמיתיות ולרגעים הקסומים שבגללם התאהבתם מלכתחילה, ולבנות מחדש את היסודות מחדש כדי לייצר תקשורת בריאה ונכונה יותר, שרק ככה תוכלו לבנות בסיס לעתיד זוגי טוב יותר.

למי מתאים לפנות לייעוץ זוגי בראשון לציון?

ייעוץ זוגי מתאים לכל הזוגות באזור ראשון לציון והסביבה שנמצאים בקשר זוגי רומנטי, זוגות נשואים (טריים או ותיקים) עם ילדים או בלי.

ייעוץ זוגי אצל המטפלת נעמה רגב מתאים בכל שלב של מערכת היחסים ולכל רגע בזמן, רק חשוב שתרצו לשפר ולתקן את הזוגיות שלכם.