מארז לידה – איך תמצאו את המארז הנכון?

בעשורים האחרונים יותר ויותר אנשים בוחרים מתנה ליולדת שהיא בעצם מארז לידה. מארזים כאלה נועדו כדי להכיל כמה פריטים חיוניים לאם ותינוק וכמה פריטים מפנקים שעושים טוב על הלב.

נשים לאחר לידה זקוקות למוצרים רבים עבור התינוק וגם לכמה פריטים עבור עצמן. לכן אפשר לבחור מארזים שכוללים ביגוד לתינוק כמו טטרות, וואנזי, חלוקים, כובעים וגרביים… לאישה אפשר להעניק מגבות מפנקות, חלוק רחצה איכותי, קרם גוף נעים ושאר פריטים שימושיים ומפנקים.

כיום תמצאו מארזי לידה מוכנים שאפשר לשלוח מראש ותמצאו מארזים להרכבה עצמית המספקים מוצרים לפי בחירה אישית ולפני תקציב. את המתנות אפשר כמובן להזמין מחנויות און ליין ולשלוח במשלוח מהיר לכל מקום שרוצים. אז כיצד בוחרים מארז לידה? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

פרקטיות ושימושיות

בחרו מארזים שיש בהם מוצרים פרקטיים ושימושים כמו טטרות או מוצצים, חלוק רחצה לתינוק או שמיכת עיטוף. כל אלה מוצרים שהורים טריים זקוקים להם לאחר לידה. מתנה כזאת יכולה לשלח את ההורים ולחסוך כסף. וודאו כי הפריטים שאתם בוחרים שימושיים עבור ההורים וכי הם לא "מוצפים" בפירטים דומים.

התאמה למידות התינוק

התאימו את מידות המוצרים לתינוק. יש תינוקות שנולדים במשקל גבוה ויש כאלה שנולדים פגים. בחרו אתר אינטרנט שמציע חנות מארזי מתנה עם התאמה למשקל או לגודל התינוק כך שהפריטים שתבחרו יהיו שימושיים. אנחנו ממליצים בחום על החנות בינה ובינו.

השוואת מחירים

בצעו השוואת מחירים בין מספר מארזים ושימו לב כי אתם יכולים לשלוח פריטי איכות במחיר נוח. אם תרצו תוכלו לחסוך עלויות באמצעות בחירת מארז בהרכבה עצמית תוך בחירה בפריטים התואמים את התקציב שלכם. קנייה נעימה!

Published
Categorized as Main