כל מה שרצית לדעת על ניתוח הקטנת חזה לגבר

היום כבר אפשר לדבר על זה: החזה הגברי מביא איתו לא מעט רגישויות, כמעט כמו החזה הנשי. ממש כפי שנשים מעוניינות שיהיה להן חזה גדול ויפה, כך גברים סובלים אם יש להם מעט חזה שנראה נשי. זה נשמע לך מוכר? אתה רגיל שנים ללכת לים ולא להוריד חולצה כי אתה מתבייש? אתה לא לבד. אם תסתכל סביבך ואם תעז לדבר על כך עם גברים אחרים, אתה תראה שרבים מהם סובלים בדיוק מאותו הדבר. החדשות הטובות הן שהיום יש מה לעשות בנידון: ניתוח הקטנת חזה לגבר

ההכנה לניתוח 

אם אתה חושב ברצינות על ניתוח הקטנת חזה לגבר, כדאי שתדע שאתה צריך, לפני הכול, לעשות בדיקות. לא נכנסים לחדר הניתוח בלי שעושים לפני כן סדרת בדיקות מקיפה. המטרה ברורה: להבטיח שהגוף יוכל לעמוד בניתוח בלי שום בעיות מיוחדות. בנוסף, חשוב להבין שאחרי הניתוח המקום שנותח לרוב עובר חבישה. אם מה שמטריד אותך זו השאלה תוך כמה זמן תוכל לחזור לפעילות מלאה, כדאי שתדע שזה מאוד משתנה מאדם לאדם. זה תלוי במורכבות הניתוח, בגיל שלך ובמצבך הבריאותי באופן כללי. 

לתיאום פגישת יעוץ עם ד"ר רונן גלזינגר>>>

החשיבות של בחירת מנתח מוביל 

למרות שפרוצדורה כמו ניתוח הקטנת חזה לגבר הפכה בשנים האחרונות לנפוצה ביותר, זה עדיין לא עניין של מה בכך. מדובר על ניתוח לכל דבר ועניין ולכן אתה חייב לבחור את המנתח הכי טוב שאפשר. אין כאן מקום לפשרות. לכן חשוב לברר כל פיסת מידע אודות האדם שינתח אותך. למשל, האם הוא כבר עשה בעבר לא מעט ניתוחי הקטנת חזה לגברים אחרים? האם יש לו קליניקה מתקדמת והאם המחירים שהוא גובה סבירים? כדאי לברר הכול מראש וכך לבחור מנתח מתאים. 

Published
Categorized as Main