3 רעיונות להפעלות לתשרי לקראת תקופת החגים

רוצים להעשיר את זמנם של הילדים לתשרי לקראת תקופת החגים הבאה עלינו לטובה? אין דרך יותר טובה לעשות זאת מאשר לשלוח את הילדים לקחת חלק בהפעלות שונות אשר עשויות להתאים. כך שיהיה כדאי לכם לשקול ברצינות את האפשרות לשלוח את הילדים לסדנאות ופעילויות כמו אלו שנזכיר. ראו לדוגמה הפעלות לתשרי.

  • יצירת שופר מקרן איל – במסגרת הסדנה לומדים על הדרך ליצירת השופר, ההיסטוריה של הכלי הזה וכל מה שמסביב.
  • יצירה של קופת צדקה – לכבוד ראש השנה ניתן לשלוח את הילדים לסדנה במסגרתה יכינו קופת צדקה יפה ומעוצבת.
  • סדנת ריבת אתרוגים – בסדנה הזו ילמדו הילדים איך להכין ריבה מאתרוגים, וכמובן שלבסוף גם יטעמו אותה.

כאשר אתם בוחרים לשלוח את הילדים לסדנאות מהסוג הזה, לא רק שאתם מעשירים את זמנם ומאפשרים להם ליהנות עם ילדים אחרים, אלא שהם גם לומדים על ההיסטוריה של חגי ישראל ומכירים את היופי והעושר של ההיסטוריה היהודית טוב יותר. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.

תפתיעו את הילדים עם סדנה

עליכם לזכור שאם אתם רוצים לדאוג לכך שהילדים יוכלו ליהנות במהלך הפעילות שייקחו בה חלק, זה יהיה חשוב שתבחרו בפעילות שתוכל להתאים לה, אך מעבר לכך, תוכלו אפילו להפתיע אותם ולהזמין להם מקום בסדנה מבלי להודיע להם מראש, אנו בטוחים שהם יתלהבו.

מעבר לרעיונות שהזכרנו להפעלות וסדנאות שניתן לקחת בהן חלק, דעו לכם שיש עוד מגוון רחב של דברים שאפשר לעשות, כמו למשל יצירת שופר בסוכות. כך שאתם רק צריכים להיות פתוחים לאופציות השונות ולזכור שאתם רק צריכים לשלוח את הילדים לסדנאות השונות על מנת שיוכלו ליהנות. אין לנו ספק שזה משהו שיהיה כדאי לכם לעשות למענם.

Published
Categorized as Main