צילום ותיקון פנימי של מרזבים על ידי פאצ’

ענף האינסטלציה עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות זאת בעיקר בעקבות הציוד החדיש שנכנס לשוק. אם בעבר תיקון מרזב היה פעולה לא פשוטה אשר עלולה לקחת זמן רב כיום בעזרת ציוד מתקדם ואיכותי ניתן לבצע את פעולת התיקון בצורה יעילה ופשוטה אך הפרט החשוב ביותר הוא כמובן שמדובר בפעולה שאינה מובילה להרס של המרזב בניגוד לעבר אז העבודה הייתה גורמת לעיתים לנזק בלתי הפיך למרזב. קראו עוד על שיטות והליכי בדיקות אל הרס באתר רובוטק.

  1. כיצד מתבצע תיקון מרזב בעזרת פאצ’?

בעבר, רוב פעולות תיקון המרזב הסתיימו בהרס כללי שלו ולכן בעלי מקצוע רבים העדיפו להחליף את המרזב הישן והמקולקל מלכתחילה במרזב חדש על מנת שלא לבצע עבודה לחינם. כיום הקידמה והטכנולוגיה מאפשרות להנות ממכשירים חדשים וחכמים אשר ביכולתם לתקן את המרזב הישן שלכם מבלי לגרום לו להרס כלל. התיקון נעשה במספר שלבים כאשר הראשון שבהם הוא שימוש במצלמה ייחודית אשר מאתרת את המקום הספציפי של הנזילה. לאחר מכן, בעזרת פאצ’ פנימי נעשה טלאי במקום הנזילה אשר מפסיק אותה. לבסוף נעשה שימוש חוזר במצלמה אשר מטרתו לבדוק כי אכן נאטם החור כראוי. על מנת לוודא באופן מוחלט כי התיקון בוצע בהצלחה נעשה שימוש במים זוהרים אשר מוכנסים אל המרזב ומטרתם לבדוק הצפה.

  1. טיפים לבחירת אינסטלטור

במידה ונתקלתם בנזילה מהמרזב שלכם ואתם מחפשים אחר אינסטלטור חשוב לעשות בחירה נכונה של בעל המקצוע על מנת לדעת בוודאות כי העבודה תעשה על הצד הטוב ביותר. לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור:

  • המלצות- בראש ובראשונה חפשו אחר המלצות מהחברים, מכרים או חברים לעבודה אשר נעזרו בשירותיו של איש מקצוע בעבר ויוכלו לכוון אתכם.
  • ניסיון- לרוב, אינסטלטור בעל שנות ותק וניסיון רבים יספק מענה איכותי יותר כיוון שהוא כבר מנוסה ומכיר את התחום לעומקו.
  • מחיר- בדקו מהי העלות המקסימלית של תיקון מעין זה עוד קודם שאתם מזמינים את איש המקצוע על מנת לדעת האם המחיר הנגבה אכן הוגן.
  • מכשור- היעזרו בשירותיו של בעל מקצוע אשר ל המכשור החדיש ביותר שיוכל לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר בזמן קצר וללא כל קושי או מאמץ.
  1. תיקון נזילות

אין ספק כי נזילה ממרזב הבית היא תופעה לא נעימה ולכן אתם זקוקים לאיש מקצוע אשר יעזור לכם באופן מיידי. בניגוד לעבר אז כל נזילה מהמרזב הובילה לצורך להחליף אותו, בשנים האחרונות תיקון המרזב הפך לפעולה קלה ופשוטה זאת בעקבות השימוש בטכנולוגיה חדשה המאפשרת איתור נזילות מים והבנה מדויקת של מיקום הנזילה ותיקון שלה באופן יעיל ונקודתי. אם זיהיתם נזילה במרזב שלכם ואתם מחפשים אחר איש מקצוע, הגעתם למקום הנכון.

Published
Categorized as Main