יוסי שדה – איש שמשנה חיי בני נוער

לאורך השנים הצליח יוסי שדה להפוך את חייהם של אינספור בני נוער להרבה יותר ורודים ועם עתיד טוב יותר. יוסי שדה מעניק לבני הנוער מקום לישון בו ולקבל מעטפת חינוכית שלמה. חוות שדה בר שהקים מספקת בדיוק זאת והיא עושה זאת ובגדול.

חוות שדה בר של יוסי שדה – מה מיוחד בה

כפי שאתם מבינים, בחווה אשר הוקמה על ידי יוסי שדה ניתן למצוא את המקום המושלם בעבור בני נוער במצוקה. החווה מכילה בעלי חיים וגידולי צמחים ובני הנוער מתעסקים בטיפול באלה כחלק מהשהות שלהם בחווה. כך הם לומדים דברים חשובים ומבינים כיצד עבודה יכולה לעשות הבדל גדול ולאפשר להם להיות במקום הרבה יותר טוב מבחינה חינוכית.

ללמוד על הארץ ולצאת מהמצוקה

הדברים העיקריים שמאפיינים את יוסי שדה והחווה שלו בגוש עציון זה היכולת שלהם למקד את בני הנוער בדברים החשובים בהם. בעזרתו מתאפשר להוציא את בני הנוער מהמצוקה בה הם נמצאים ולאפשר להם למצוא נתיב לעתיד ורוד יותר. בין אם על ידי הנחלה של ערכים חינוכיים חשובים ובין אם בדרכים אחרות ומגוונות.

לאהוב את הארץ דרך למידה

יוסי שדה הבין לאורך השנים שהדרך הטובה ביותר להנחיל לנוער את אהבת הארץ היא דרך לימוד עליה. במהלך השהות בחווה יוצאים בני הנוער לטיולים באזור שונים בארץ ובמהלכם הם נחשפים להיסטוריה של המדינה, לאתרים מיוחד וכאלה שהם מבינים את החשיבות העצומה שלהם והקשר ההיסטורי שיש אליהם. בגדול ניתן לראות כי הוא מצליח שוב ושוב לעשות זאת ובגדול. הוא מאפשר לאותם בני נוער לראות דברים אחרת ולגדול כך שיהפכו לאנשים שמבינים את הארץ ואוהבים אותה.

Published
Categorized as Main