קונוסים לתיחום ניתן למצוא בחנויות המציעות ציוד מיגון, אביזרי בטיחות ומוצרים נוספים בתחום המיגון והבטיחות. במאמר זה תוכלו לקרוא אודות המאפיינים של קונוסים המיועדים למטרת תיחום, היתרונות שלהם וכיצד ניתן לבחור במשווק/יבואן הטוב ביותר של קונוסים אלו. קריאה פורה.

קונוס לתיחום – כרטיס ביקור

קונוס לתיחום משתייך אל קטגוריית אביזרי בטיחות והוא נחשב כאביזר בו משתמשים למטרת תיחום וסימון. החומר ממנו עשויים הקונוסים הוא PVC . היתרונות של מוצרים אלו באים לידי ביטוי בגמישות שלהם, בכך שלא ניתן לשבור אותם, שהם מוצעים במגוון רחב של גדלים, שהם תמיד מחזירים אור ושהם נבנו בהתאמה לתנאי חוץ.

השימוש בקונוסים נעשה על מנת להזהיר על שינויים שונים בכבישים ופעמים רבות משתמשים בהם כתוחמים של אזור או דרך חדשה. כמעט כל נהג במדינת ישראל מכיר את הקונוסים הללו במהלך עבודות בכביש או כאשר חוסמים מסלול ומנתבים למסלול אחד או אחר. ניתן להשתמש באותם קונוסים לתיחום גם למרחקים קצרים וגם לארוכים והם עמידים לאורך זמן וגם בתנאי מזג אוויר לא פשוטים. הקונוסים מוצעים בגדלים שונים.

איפה ניתן למצוא קונוסים לתיחום?

נכון להיום יש שתי אפשרויות. אחת היא לקנות בחנות אונליין של חברה המומחית בשיווק ומכירות של אביזרי מיגון ומוצרים בטיחותיים, כמו עמודים או מחסום גדר פלסטיק. אפשרות שנייה היא לרכוש את המוצר בחנות הפיזית של אותה חברה. מה שחשוב לבדוק טרם רכישת קונוסים לתיחום באותה חברה הם הדברים הבאים:

בהצלחה!