מתי חשוב להיוועץ עם רופא לגבי ניתוח אף חוזר?

ישנם אנשים אשר נדרשים לבצע ניתוח אף חוזר בגלל מספר סיבות אפשריות. הסיבה הכוללת היא אי הצלחה של הניתוח למלא את כל יעודו הן בפן הבריאותי והן בפן האסתטי. התקלות השכיחות ביותר אשר גורמות לאנשים רבים להצטרך ניתוח חוזר הן פגיעה במערכת הנשימתית אשר מהווה פגיעה בריאותית או לחילופין פגיעה אסתטית של ניתוח לא מוצלח שלא הניב את התוצאות הרצויות. במידה ומדובר בפגיעה בריאותית כלשהי חשוב להתייעץ עם רופא מקצועי באתר https://nose.co.il/ לפני שמחליטים לעבור ניתוח שני להתמודדות עם הבעיה. כל ניתוח חוזר מעין זה ללא בדיקה רפואית עלול אף הוא לא להצליח ואולי גם להחמיר את המצב.

פגיעה בריאותית בנשימה דרך האף

לכן במידה ואתם מרגישים חוסר נוחות בנשימה דרך האף לאחר הניתוח, יתכן שהניתוח פגע במערכת הנשימתית שלכם באזור זה. פגיעה זו אינה מסוכנת וישנם אנשים רבים אשק נולדים עם בעיות בנשימת האף אך במטרה להתמודד עם הבעיה על ידי ניתוח חוזר תהיו חייבים לעבור אצל רופא מקצועי שיתן את חוות דעתו על מנת לוודא שהפעם, הניתוח אכן יצליח. 

בעיות אסתטיות וחוסר שביעות רצון מהתוצאה הסופית

בעיות בתוצאה האסתטית אינן מחייבות הסתכלות רפואית טרם הבחירה לעשות ניתוח אף חוזר. לא מעט אנשים לא מרוצים מהתוצאה הסופית ובוחרים לעשות ניתוח נוסף במטרה לייצר תוצאה טובה יותר. במקרים כאלה אין כל חשש למערכת הבריאותית של האף שלכם ולכן ההתייעצות היחידה צריכה להיות עם המנתחים הפלסטיים. כך או כך חשוב לזכור שמדובר בניתוח לכל דבר ועניין אשר כולל גם סיכונים ותקופות החלמה ממושכות. תוצאות הניתוח יגיעו אל שלמותם רק לאחר כשנה שלמה של המתנה לירידת הנפיחות.

Published
Categorized as Main