לאיזה סוגי אירועים יכול להתאים מופע קרקס?

מופעי קרקס נחשבים למופע לכל המשפחה ועל פי רוב תמצאו אותם כחוויה משלימה ללא עלות במסגרת אטרקציית בילוי שהגעתם אליה. כך למשל, תוכלו להנות ממופע קרקס לאירועים, למשל בעת בילוי בהפנינג העירוני, בפסטיבלים שונים או בכפר טבע לצד פינות הליטוף. אולם, אם אהבתם את הקרקס דעו שיש לכם אפשרות לראות אותו שוב במסגרת אירועים אחרים ונוספים – לאיזה סוגי אירועים יכול להתאים מופע קרקס?

הקרקס העכשווי

הקרקס הישראלי הראשון נולד עם קום המדינה ושרד 7 שנים כך שהדרך להנות מקרקס הייתה לרוב באמצעות הגעתם של קרקסים ניידים מאירופה. על אף שאנחנו לא אירופה, בשנים האחרונות מתרחש שינוי בתדמיתו של הקרקס שכבר אינו אוהלי ופילים. בתי ספר ללימוד מקצועות הקרקס מקנים לו מעמד משמעותי בקרב קהילת אומנויות הבמה והיום הוא אטרקציה חדשנית ומעניינת למגוון רחב של אירועים גם במגזר העסקי והפרטי. 

מחפשים אטרקציות למסיבת פורים או לאירועים? צרו קשר >>>

קרקס לאירוע בלתי נשכח

הקרקס העכשווי מכיל הרכבים שונים מתחום אומנויות הבמה, אנימציות, פעלולנים, קומיקס, שחקנים, גרפיטי וידאו ארט ועוד. קרקס באירוע הוא חוויה מסקרנת ורב-חושית המספקת לאורחים עניין וערך מוסף. גם אם תבחרו לא להעלות מופע קרקס שלם, חלק מנותני השירותים יספקו לכם אלמנטים בודדים ויסייעו בהפקת החוויה השלמה. 

אם הכלה שלך רוצה להיות מובלת לרחבת הריקודים על-ידי מלאכים, אם הבן שלכם רוצה ביום ההולדת דינוזאורים שימלצרו לחברים ואם הבת שלכם רוצה שהחסידה תמסור את הילוד לסנדק, לכו על האפשרות של קרקס. אם לבוס יש יום הולדת ובא לכם להציב לו במשרד פסל אנושי, כשאומנים אחרם מג'נגלים במסדרונות וליצן על חד אופן מגיש את העוגה, קרקס זו התשובה בשבילכם, כי היום קרקס מתאים לכל אירוע.

Published
Categorized as Main