מה ההבדל בין אבן לחיפוי פנים ואבן לחיפוי חוץ

אבנים לחיפוי פנים וחיפוי חוץ יוצרים ארמונות של ממש. אם הזדמן לכם להגיע לבית לפני שיפוץ ואחרי שיפוץ כאשר במהלך השיפוץ בחרו באבן לחיפוי פנים, זה משנה את התמונה לחלוטין, הבית יראה אחרת לגמרי. 

כמובן שכל זה במידה ואתם בוחרים את האבן הנכונה ובעיקר, את המיקום המתאים לשים את האבן. לא כל אבן מתאימה לכל מקום ולא כל קיר מתאים לאבן.

אבל מה ההבדל בין אבני החיפוי הפנימיות ששמים בתוך הבית לבין אלו החיצוניות? ישנם כמה הבדלים, המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ההבדל בין אבן לחיפוי פנים ואבן לחיפוי חוץ:

ראשית, אנחנו מוכרחים לציין שהחיפויים באבן הם פופולריים מאוד כיום, בעיקר אם אתם בוחרים בסגנון עיצוב כפרי אבל לא רק. ישנם חיפויים שמתאימים גם לסגנון מודרני. ההבדלים הם כמובן גדולים, אבל זה קיים.

ההבדל בין אבן לחיפוי פנים לאבן חיפוי חוץ היא בכמה מאפיינים. ראשית, במראה הכללי ובליטוש. בחוץ, בחזית הבניין, לא ישימו, על פי רוב, חיפוי באבן מבריקה, זה לא יחזיק מעמד וזה לא המראה שרוצים שיהיה. כשרוצים לשדר יוקרה, משתמשים במקום בזכוכיות גדולות לכל האורך והרוחב.

סוג הליטוש באבן לחיפוי פנים הוא הרבה יותר עדין ומחפשים לפעמים דווקא את ההברקה. חשוב לציין שגם בחיפוי פנים ישנם כמה סוגי אבנים למקומות השונים בבית ולקירות מסוימים.

גודל האבן גם הוא משתנה בין החיפויים. בחיפויי פנים כדי ליצור מראה חלק לפעמים הדרישה של האנשים או של המעצבת היא ליצור לוח ענק ואחיד של אותה סוג אבן, מביאים אותה בהובלה ומדביקים אותה על קיר שלם. זה מראה מרהיב ללא ספק.

Published
Categorized as Main