מהי בניית ציפורניים? האם זה מומלץ לכל אחת?

בנות רבות סבורות כי אם הן לא תשקענה בבניית ציפורניים, הן תהיינה מוזנחות. הדבר הפך להיות מסתם עניין של אופנה לנושא בסיסי בכל מה שקשור בטיפוח אישי.

אז בעוד שבנות רבות מתעניינות בנושא של בניית ציפורניים,  הן סבורות שזה מה שהן צריכות ואת זה הן גם הולכות לקבל, הרי שבשטח הקוסמטיקאיות העוסקות בתחום הזה של בניית ציפורניים,  עוצרות לא פעם את הבנות הנלהבות. הן מסבירות להן שבמקרה הספציפי שלהם עדיף לחכות עם הבנייה של הציפורניים ולהסתפק בטיפול מניקור מקצועי ברחובות.

כי בניית ציפורניים דורשת התאמה של המטופלת לפרוצדורה הזו וממש אי אפשר לומר כי כל אחת, באופן גורף יכולה ליהנות מהטיפול ומהשירות.

בניית ציפורניים לא לכל אחת

אם הקוסמטיקאית המליצה לכן שלא למהר על בניית ציפורניים, אם היא, שלכאורה אמורה לשמוח עם כל לקוחה ולהתלהב מכל מי שבאה לבקש את הטיפול הקוסמטי אצלה, טוענת שהלקוחה לא יכולה באמת ליהנות מהדבר הזה, ברור שהלקוחה אמורה לקבל את הדברים ולא להתעקש או לעמוד על שלה.

כי אשת המקצוע יש לה את המילה האחרונה והיא זו שתגיד ותקבע האם הלקוחה אכן יכולה להתאים לטיפול כזה.

מי בונה לך את הציפורניים?

בכל מקרה, לא משנה אם החלטתם ללכת על בניית הציפורניים או שמא אתן רוצות לשמוע רעיונות אחרים, אתן חייבות לפנות אך ורק אל אשת מקצוע מומחית שתוכל לתת לכן את המענה המדויק והמתאים לכן. הבירור והחיפוש אחר אשת המקצוע אמורה לעבור דרך בדיקת שביעות הרצון של לקוחות קודמים כמו גם התייחסות לתוכנית הטיפול שמציעה קוסמטיקאית ברחובות.

מעבר לכך, חשוב שתיווצר כימיה טובה בין הקוסמטיקאית לאשת המקצוע, על מנת שהיא תחוש בטוחה וסמוכה כשהיא מפקידה את ציפורניה בידיה….

Published
Categorized as Main