מהי גניקומסטיה?

מתוך לא מעט תופעות שגברים עלולים לסבול מהן, אין ספק שתופעה כמו גניקוסמטיה אינה פשוטה להתמודדות. למעשה מדובר על מצב שבו החזה הגברי מוגדל ודומה לחזה נשי, מה שכמובן עלול להשפיע מבחינות רבות על חייו של הגבר. ההשפעה תבוא לידי ביטוי לא רק במישור הפיזי אלא גם במישור הרגשי, ולכן טבעי שנרצה למצוא פתרונות וטיפולים לעניין הזה. החדשות הטובות הן שיש היום ניתוח הקטנת חזה לגבר שפותר את העניין הזה, ולכן אם גם אתם סובלים מהתופעה, אתם לא באמת צריכים להשלים איתה ולחיות עם המצב. 

מהו הגורם לתופעה? 

בפועל הרופאים לא תמיד יודעים לומר מהו הגורם לתופעת הגניקוסמטיה. ישנם גורמים שונים שיכולים להיות מעורבים בעניין, כמו למשל: תרופות מסוגים שונים, תת זונה, הפרעות בתפקוד הכבד, אלכוהול וסמים מסוגים שונים. מה שבטוח זה שאם אפשר לעבור ניתוח שאינו יותר מידי מורכב וכך ליהנות מחזה גברי שנראה נפלא, אין סיבה לחשוב פעמיים. לא מעט גברים ברחבי הארץ והעולם כבר עברו ניתוחים כאלה בהצלחה יתרה ולכן טוב לדעת שהאופציה הזאת קיימת וזמינה. 

כדאי לדעת כי גם עבור גברים המעוניינים להשיג מראה חטוב ושרירי קיימים פתרונות יעילים, מידע נוסף על כך ניתן למצוא בקישור https://drglesinger.co.il/emsculpt-treatment/

איך לבחור את המקום הנכון לניתוח מהסוג הזה? 

אתם חושבים על ניתוח גניקוסמטיה? מתלבטים אל מי לפנות ואצל איזה רופא תרצו לעבור את הטיפול? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. הרבה רופאים אומנם מבצעים את הניתוחים הללו אך רק חלק מהם מגיעים עם הניסיון ועם הידע הנדרש. לכן יש מקום לבדוק לא רק איפה נמצאת הקליניקה של הרופא או כמה הוא גובה עבור הניתוח, אלא גם עד כמה הוא באמת מנוסה. אל תתפשרו על בחירת מנתח שאין לו ניסיון, כי בסופו של דבר, הניסיון הוא זה שישפיע על הצלחת הניתוח ועל החוויה כולה.

Published
Categorized as Main