מהו פוליש לדירה?

חברות ניקיון מתעסקות במתן מגוון שירותים הנוגעים לענייני ניקיון. זה יכול להיות ניקיון בתים, ניקיון משרדים, ניקיון מוסדות חינוך וניקיון חדרי מדרגות. כמו כן, בתחום ניקיון הבתים ישנו תחום נוסף והוא ניקיון פוליש לדירות. אז מה זה? למה זה מיועד ואיך עושים את זה בפועל? כל התשובות לפניכם.

נכנסים לדירה חדשה? כך תתמודדו עם האבק

אחד הדברים המעצבנים שיש בעת כניסה לדירה חדשה הוא כמובן נושא האבק. במיוחד כאשר מדובר בדירה שממוקמת בפרויקט שעכשיו סיימו לבנות. תוכלו לשטוף ולנקות פעמים רבות, אך עד שתסיימו עם כל האבק, ייקח לכם הרבה מאוד זמן. אז מה עושים? פשוט מאוד. מזמינים חברת פוליש בצפון, דרום מרכז או כל אזור אחר בארץ שתעשה לכם ניקיון פוליש בדירה.

ניקיון יסודי שלא מפספס שום פינה

ניקיון פוליש הוא למעשה ניקיון ככל הניקיונות אשר כוללים גם שטיפת רצפות. אך בניגוד לסתם שטיפה, מדובר כאן על ניקיון יסודי מאוד. אחרי ניקיון כזה, כמעט ואין סיכוי שתמצאו גרגר אבק בבית וכל שכן לא תראו לכלוכים שנשארו כתוצאה מהבנייה. על כן, אם אתם מעוניינים שהדירה שלכם תהיה ראויה למגורים באופן מידי וכל שכן, שלא תסבלו מאבק למשך זמן ארוך, הזמינו עוד היום שירותי פוליש לדירה.

פוליש לדירה – איך עושים את זה?

ניקיון פוליש מתבצע באופן שונה משטיפת רצפות רגילה. בעת ניקיון כזה ממלאים את הבית בהרבה מאוד מים, שופכים על הקירות ועל החלונות ובקיצור לא מפספסים פינה ולא חוסכים כאן במים. לאחר שמוודאים כי בכל פינה הגיעו מים, מתחילים לגרוף אותם. במידת הצורך, חוזרים על הפעולה שוב, שופכים שוב הרבה מים ומורידים. לאחר סיום השטיפה, עוברים על כל הבית עם מטלית הספוגה בחומר ריחני, מה שמעניק את הטאצ' האחרון למקום.

Published
Categorized as Main