ממה מורכב מחיר השחרת חלונות לרכב?

השחרת חלונות לרכב היא פעולה חיונית במיוחד בישראל, בה שוררת טמפרטורה גבוהה במשך רוב חודשי השנה. ההשחרה מגינה על הרכב מפני התחממות יתר, מאפשרת לחלק מהנוסעים לישון בזמן הנסיעה, תורמת למראה אלגנטי לרכב ויוצת חשש אצל גנבים פוטנציאליים. לפני חתימה על הסכם להשחרה, חשוב לזכור שהחוק הישראלי מתיר כיום חלונות כהים לרכב רק בחלונות האחוריים. השחרת חלון קדמי עלולה להסתיים כאשר הרכב מגיע למכון רישוי כדי לעבור טסט. לפני החתימה על חוזה מול חברה המתמחה בציפוי חלונות – צריך לקבל פרטים מלאים על האפשרויות השונות והעלויות, ויש לפנות אך ורק לחברות ידועות ואמינות שגם נותנות אחריות כל העבודה. ככל הטווח האחריות גדדל המינות של החברה עולה. 

איך משחירים חלונות?

השחרת הרכב היא תהליך פשוט באופן יחסי ויכולה להתבצע במספר שיטות. העלויות מגיעות בדרך כלל לכמה מאות שקלים (תלוי בסוג הרכב ומספר החלונות שתבחרו להשחיר), ותמורת מחיר זה תקבלו תוספת חשובה להגנה על הרכב ולשיפור איכות הנסיעה. מחיר העבודה תלוי בשיטת ההשחרה ובחומרים בהם היא מתבצעת. ככל שתבחרו יותר חלונות להשחרה – כך העלות הממוצעת לחלון תקטן. לכך כדאי להוסיף את ציפוי המראה האחורית, דרכה חודרות קרני השמש גם כן. חברה אמינה תספק לכם ציפוי כפול שאינו מתקלף וחשוב לעקוב אחרי מהלך העבודה כדי לראות שהציפוי אכן מכסה את כל השטח המבוקש ולא מותיר בו בועות על החלונות. אם הבחנתם בבועות – סימן שהעבודה לא מקצועית ויש לדרוש תיקונים מתבקשים מהחברה המבצעת. 

כמה זה עולה?

אז כמה עולה השחרת חלונות לרכב? מחיר השחרת חלונות לרכב עשוי להיות מעל אלף שקל, אבל כדאי לזכור שמדובר בפעולה חד פעמית שיש לה השלכות לטווח ארוך והיא משפיעה על חוויית הנהיגה שלכם וגם על הבטיחות (נהג שחם לו נוטה להיות עצבני ולא מרוכז. נוסעים שחם להם נטים להתלונן ולהפריע לריכוז. ילדים קטנים עלולים לבכות). באמצעות רשת האינטרנט אפשר להשוות בין חברות שונות ולבחור בזו שהתעריף שלה מתאים לתקציב שלנו, וגם יכולה לספק את השירות בזמן קצר ובמועד ומיקום שנוחים לנו.  

Published
Categorized as Main