בכל הנוגע לאביזרי מין, יש לא מעט אפשרויות בעיקר כשמדובר בסוג של מוצרים כמו אביזרי מין אנאליים. כשאנו מסתכלים על המבחר הגדול – אנחנו מגלים ים של מוצרים שנועדו למבוגרים, חלקם מוצרים שמתאימים לתוספת ליחסי מין וחלקם הגדול מתאימים לעינוג עצמי. 

ביצים סיניות הם חלק בלתי נפרד מהמבחר הגדול של מוצרים אנאליים או וגינאליים, וניתן להשתמש בהן לעינוג עצמי או כתוספת מרטיטה ליחסי מין. 

אבל מה צריך לדעת על המוצר הזה? 

ביצים סיניות שנקראות גם ביצי רטט נחשבות למוצר אהוב על נשים וגברים. מדובר בזוג כדורים בגדלים משתנים עשויים סיליקון רפואי, אשר מאפשרים מגע נעים ורך בחדרה לכל פתח בגוף החל מפי הטבעת עד הווגינה. כאשר מחדירים חרוזים אנאליים בגדלים שונים אל אברי המין ואל המקומות האגרונומיים והרגישים והמענגים ביותר בגוף – אפשר לחוות עונג נוסף ומושלם!. 

איך זה עובד? 

הביצים רוטטות המופעלות על ידי שלט רחוק או אפליקציה מסיבות עונג מושלם ומאפשרות לגברים ונשים להנות מכל מה שצריך ביחסי מין באמצעות רטט של ביצי הסיליקון. המוצר מתאים כתוספת מושלמת לחסי מין או כתוספת מושלמת  להתנסות אנאלית ועינוג עצמי. 

אז כיצד בוחרים?

כדי לבחור ביצים סיניות יש להיכנס אל חנות סקס באינטרנט שמציעה מוצרי איכות בלבד. בחרו את המוצר על פי הגודל המתאים החומר הנכון ולפי הצרכים שלכם ותוכלו לקבל מוצר מושלם במשלוח לכל מקום. אז זה הזמן להתענג וליהנות מכדורי סיליקון מחוברים לחוט עם תנועה ותזוזה מענגת. הכנסו אל חנות סקס באינטרנט המספקת מוצרי איכות בלבד. 

 באמצעות ביצים סיניות אפשר גם להתאמן בחיזוק שרירי אגן תוך הנאה מושלמת ועוררות של החשק המיני בעיקר אצל נשים, תוך קבלת בטיחות טובה בעת השימוש.