אימון לחצי מרתון מבטטת כורסה – ככה תעשו זאת

שנת הקורונה השאירה רבים מאיתנו בחוסר כושר וחוסר חשק. אם גם אתם מעוניינים להיכנס לכושר אך חייבים טריגר שימשוך אתכם בדרך קסם מהכורסה? התשובה היא תכנית כושר אונליין של אימון לחצי מרתון. איך מיישמים? התחילו לקרוא!

נכנסים לכושר – הכנה מקדימה

ראשית, טרם ביצוע כל אימון גופני יש לעבור בדיקות כלליות אצל רופא המשפחה ובדיקת ארגומטריה שנתית בו תיבדק הפעילות של ליבכם במהלך מאמץ גופני. לאחר קבלת אישור רפואי המעיד שמצבכם הבריאותי מאפשר הכנה לחצי מרתון, כל שנותר לכם לעשות הוא להגיע להכרעה באשר לסוג האימון המתאים לכם והתקציב אותו אתם מייעדים לפרויקט חשוב זה. נכון להיום האפשרויות הן:

  • חדר כושר – הרשמה אל חדר כושר והתייעצות אל מול מדריך באשר לתרגילי הכושר ליישום מתוך מטרה להגיע לדרגת אימון המתאימה לחצי מרתון. 
  • מאמן כושר פרטי – באם התקציב שלכם אינו מוגבל, תוכלו לשכור את שירותיו של מאמן כושר פרטי שיכין אתכם לחצי מרתון. הוצאה כספית לא קטנה.
  • תכנית אימון לחצי מרתון אונליין בהתאמה אישית – בחירת אימון לריצה באינטרנט, תכנית אשר תכין אתכם בהדרגה לאותו חצי מרתון הכולל 21.1 ק"מ של ריצה.

אימון אונליין לחצי מרתון

חשוב לקבוע מטרה. קביעה זו תעזור לכם לצאת ממצב ישיבה מנוון למצב בו תוכלו להתחיל ולעבוד על הכושר הגופני שלכם. באם תבחרו בתכנית אימון לחצי מרתון בהתאמה אישית (המתאימה לכמעט כל כיס), תוכלו להתחיל וליישם מסלול המותאם לדרגת הכושר שלכם. 

נכון להיום יש אפשרות לבחור תכנית אימונים המתאימה לאנשים שזוהי הפעם הראשונה בו הם מתמודדים עם אתר חצי המרתון. תכנית אימון לחצי מרתון היא תכנית אותה ניתן לשנות בכל רגע נתון, כאשר הבסיס שלה כולל ריצות, אימוני כח ואפשרות להתייעץ עם צוות אימון. בנוסף, יש אפשרות לבחור תכנית אימון אישית בליווי מלא הכוללת שיחות טלפון וזום קבועות עם המאמן.

בהצלחה!

Published
Categorized as Main