גרירת רכבים בגבעתיים– מה אתם צריכים לדעת?

גם אתם כמו רבים אחרים נתקלים בבעיה חמורה, שלפתע הרכב שלכם שבק חיים. 

ואם המצב כלל לא מותיר ברירה, ואתם לא מצליחים לאתר את התקלה כולם, מכירים את הרגע, שבו עליכם לחפש שירותי גרירה בגבעתיים. במאמר זה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על שירותי גרירה. 

שירותי גרירה 

חשוב להבין, כי לא בכל המקרים שבו הרכב שלכם אינו מניע, תצרכו שירותי גרירה. 

ניתן לומר, כי אם נתקעתם במקום רחוק, שבו אין אף מוסך באזור, תצטרכו להשתמש בשירותי גרירה, כמו כן גם עם יש במכונית שלכם בעיות שונות, המצריכות ציוד מתאים ומקצועי במוסך מורשה, אז תהיו חייבים להזמין שירותי גרירה, שהגרר ייקח אתכם למוסך הקרוב למקום בו נתקעתם. 

שירותי גרירה ביטוח מול פרטי 

יש לכם שתי אפשרויות לשירותי גרירה הראשונה ביטוח השנייה פרטי 

  • בשירותי גרירה, דרך ביטוח הרכב, אתם משלמים סכום חודשי קבוע של 150 שקלים, ואילו בשירותי גרירה באופן פרטי אתם משלמים 250 שקלים חד פעמי. 
  • בשירותי גרירה דרך הביטוח השירות הוא בחינם כי המחיר שולם מראש, כמו כן חשוב לציין כי בשירותי גרירה באופן פרטי המחיר עולה ככל שיש יותר ק"מ לנסוע. 
  • בביטוח הרכב הגרירה היא מוגבלת למספר גרירות, לעומת בשירותיי גרירה פרטיים הכמות אינה מוגבלת כלל. 
  • במקרה שמדובר בגרר על ידי שירותי ביטוח הרכב תאלצו להמתין לפעמים עד שלוש שעות בצד הדרך. במקרה של חברת גרר יואב המציעים שירותי גרירה פרטיים, תמתינו רק עד חצי שעה ולפעמים פחות. 
  • חברת ביטוח הרכב עובדת עם מספר חברות, ולא תמיד ידוע איזו חברה תגיע לטפל ברכב שלכם במידה ומדובר בשירותי גרירה פרטיים הבחירה בידכם.

אז אלה ההבדלים, כל אחד יבצע את השיקולים שלו לבחירת שירותי גרירה.

Published
Categorized as Main